Pocztówka - to uśmiech Krzysia

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:-D :-) :-( :)) :) :-o :lol: :shock: :? :zniesmaczony: 8) :x :-P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :mruga: :!: !! :?: ?? :idea: :arrow: :| :-| :mrgreen: :D :PPPP :aniol: :beksa: :buja: :bukiet: :calus:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode wyłączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pocztówka - to uśmiech Krzysia

Pocztówka - to uśmiech Krzysia

autor: Mama Krzysia » pn 24 mar, 2014 20:57

Pocztówka - to uśmiech Krzysia

Krzysiu jest wspaniałym chłopcem, ma ogromne pokłady energii, jest ciekawy wszystkiego, cieszy się z okazywanej mu akceptacji. Nasz mały rozbójnik potrafi spowodować skupienie uwagi na swojej osobie. Jest szczęśliwy gdy czuje się akceptowany i wyczuwa też niechęć ludzi do swojej osoby, wtedy wycofuje się z tego otoczenia i robi się smutny , czasem ma łezki w swoich oczkach . Na swój sposób przeżywa niekiedy brak akceptacji. Zastanawiałam się co zrobić aby Krzysiu poczuł, że ma przyjaciół nie tylko w rodzinie ale również wśród innych ludzi. I przypomniało mi sie, że kiedy Krzysiu chodził do przedszkola raz do roku pani przedszkolanka pisała do Krzysia list o jego postępach i zachowaniu. Był taki szczęśliwy kiedy pokazywał mi list od pani i oczywiście zaraz musiałam mu go przeczytać... cieszył się bardzo bo to był jego list, czytany niejednokrotnie bo lubił słuchać treści. Uśmiech na twarzy Krzysia mówił mi wszystko... nasze dziecko w tym momencie było szczęśliwe. Krzysiu uwielbia dostawać listy, kartki z życzeniami bo czuje że gdzieś tam daleko jest ktoś kto o nim myśli i pamięta.

Uśmiech dziecka jest bezcenny i taki szczery, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wysłanie takiej kartki do Krzysia. Twoja kartka sprawi radość dziecku, wywoła uśmiech na jego buźce, zmotywuje go do nauki literek. Wyślij proszę kartkę do Krzysia niech czuje że ma przyjaciół... z całego serca dziękuję.

Mama Krzysia

Krzysztof Formela
ul. Gdańska 20/2
84-230 Rumia

http://www.krzysiuosobie.zafriko.pl/str/pocztowka

Na górę