Do: biuro@promedica.com.pl Temat: asystor kaszlu w Mukowiscy

Ogłoszenia na temat forum, planowanych zmian, propozycje nowych kategorii głównych, ...
ele.meller
Aktywista
gg: 21306952

Do: biuro@promedica.com.pl Temat: asystor kaszlu w Mukowiscy

Post autor: ele.meller » pn 02 mar, 2009 20:27

Do: biuro@promedica.com.pl
Temat: asystor kaszlu w Mukowiscydozie

witam.Byłaam w falentach i wiem ,ze tam był pan z tym urzadzeniem.Ja niewidziałam.lecz widziałam i słyszałam od Patryka ,który opowiedział o tym urzadzeniu.
-mam pytanie ile to urzadzenie kosztuje
GENERALNIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY TJ 27 MAJA 2008 APARAT KOSZTUJE 27.820,00 ZŁ BRUTTO (CENA MOŻE ULEC ZMIANIE W PRZYPADKU ZAMIANY KURSÓW WALUT), Z TYM, ŻE W TEJ CHWILI POSIADAM PEWNĄ PULĘ APARATÓW DOSTĘPNYCH W CENIE PROMOCYJNEJ 19.900,00 ZŁ BRUTTO - BĘDZIE ONA OBOWIĄZYWAŁA DO WYCZERPANIA ZAPAZÓW

-czy mozna zakupic na raty?
NIE STOSUJEMY FORMY SPRZEDAŻY NA RATY

-prosiłabym o opis urzadzenia gdyz z www.promedica.com.pl nic nie wynika-niema opisu ani nic
APARAT WAŻY 11 KG.
NIE WIEM JAK DOKŁADNEGO OPISU PANI WYMAGA, ALE ZASADA DZIAŁANIA POLEGA NA TYM, ŻE PRZYKŁADAMY DO TWARZY USZCZELNIONĄ MASKĘ OBEJMUJĄCĄ NOS I USTA. NASTĘPNIE KIERUJEMY DO PŁUC POWIETRZE POD CIŚNIENIEM DODATNIM, A POPRZEŁĄCZENIU NA WYDECH APARAT ZMIENIA CIŚNIENIE NA UJEMNE (ZACZYNA SSAĆ), ALE PRZEJŚCIE Z WDECHU NA WYDECH JEST BARDZO GWAŁTOWE - CZYLI JEST TAK JAKBYŚMY MIELI DO CZYNIENIA Z FIZJOLOGICZNYM KASZLEM

-jakie jeszcze dodatkowe funkcje pełni?
ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ RĘCZNEGO STEROWANIA CIŚNIENIAMI - CIŚNIENIE DODATNIE WDECH I CIŚNIENIE UJEMNE WYDECH ORAZ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA CIŚNIENIA ZEROWEGO - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TRENOWANIA PŁUC W TEN SPOSÓB, ŻE NP PODAJEMY TYLKO WDECH (BEZ PRZEŁĄCZANIA NA WYDECH) ZMUSZAJĄC PŁUCA DO SAMODZIELNEGO WYKONANIA WYDECHU I PODOBNIE W WYDECHEM ZMUSZAJĄC
PŁUCA DO WYKONANIA SAMODZIELNEGO WDECHU

-co wazne czy przy zakupie jest lekarz specjalista,który nastawi parametry?
TAK OCZYWIŚCIE - PO PIERWSZE DECYZJA O ZAKUPIE POWINNA BYĆ SKONSULTOWANA Z LEKARZEM, A W PRZYPADKU ZAKUPU, ZWŁASZCZA NA POCZĄTKU, TERAPIA POWINNA BYĆ PROWADZONA TYLKO PRZEZ LEKARZA, PIELĘGNIARKĘ LUB REHABILITANTA.
POCZĄTEK UŻYWANIA JEST PEWNYM NEWRALGICZNYM MOMENTEM, GDYŻ PARAMETRY USTAWIA SIĘ METODĄ PRÓB I BŁĘDÓW

cco z konserwacja i ew.czesciami,które nalerzy wymieniac po ile są?
SERWIS JEST SPRAWOWANY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ.
APARAT NIE WYMAGA DOKONYWANIA PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH - TRAFIA WTEDY DO NAS GDY SIĘ ZEPESUJE.
NIE WYMAGA WYMIANY CZĘŚCI ZAMIENNYCH CO JAKIŚ OKREŚLONY CZAS (WYMIANIE SIĘ JE TYLKO WTEDY GDY APARAT ULEGNIE AWARII) - W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NIE MOGĘ ODPOWIEDZIEĆ NA PYT ILE KOSZTUJĄ WYMIENIANE CZĘŚCI

dramu
Aktywista
gg: 6226887

Re: Do: biuro@promedica.com.pl Temat: asystor kaszlu w Mukow

Post autor: dramu » wt 15 lut, 2011 18:54

ten asystor kaszlu to jest według mnie dla bardzo chorych dzieci
Mama dwóch mukolinków córki lat 11,5 i synka - 1,5 roczku
i zdrowego synka - 6 latka

Awatar użytkownika
gwiazdeczka
gg: 3082408

Post autor: gwiazdeczka » sob 13 gru, 2014 00:35

Też tak uważam. Jest on przeznaczony dla bardzo chorych dzieciaków.

Awatar użytkownika
Mucha_k
gg: 1000

Post autor: Mucha_k » pn 05 sty, 2015 12:29

Również się zgadzam z poprzednimi komentarzami. Przeznaczony jest dla bardzo chorych dzieciaczków.

Awatar użytkownika
kwiatuszek12
gg: 92783

Post autor: kwiatuszek12 » pn 12 sty, 2015 10:16

Dokładnie jest dla cięzkich przypadków. Jestem ciekawa czy cena wszędzie taka wysoka za leczenie

Awatar użytkownika
shea123
gg: 567336

Post autor: shea123 » pn 12 sty, 2015 17:55

Bardzo drogie takie urządzenie. Post jest sprzed kilku lat, czy ktoś wie, orientuje się może, jak to obecnie wygląda cenowo?

Awatar użytkownika
Biedroneczka
gg: 515425478

Post autor: Biedroneczka » pn 02 lut, 2015 23:09

Podbijam pytanie - ktoś wie jak wygląda kwestia cenowa tego urządzenia obecnie? Frapuje mnie to od dłuższego czasu, a no, cierpię na dysgooglizm albo google mnie nie lubi.

ODPOWIEDZ