Nawilżacz powietrza

Ogłoszenia na temat forum, planowanych zmian, propozycje nowych kategorii głównych, ...
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Aska39
gg: 0
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nawilżacz powietrza

Post autor: Aska39 » czw 10 lut, 2011 23:18

Ostatnio na stronie jednego ze sklepów internetowych pojawił się w promocji nawilżacz powietrza Mebby . Kupiłam go i muszę przyznać, że sprawdza się świetnie - jest cichy, oszczędny i ogrzewa mgiełkę. Uprzedzając zgryźliwe komentarze dodam, że polecam tylko dlatego, że kupiłam w tym sklepie kilka produktów, nigdy się nie zawiodłam na obsłudze i z własnej woli chcę wspomóc solidnych sprzedawców. Jeżeli więc szukasz nawilżacza powietrza dla dziecka lub dla siebie - polecam ten model!

Aska39
gg: 0
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nawilżacz powietrza

Post autor: Aska39 » śr 23 lut, 2011 21:59

Mam nadzieje ze powyższa informacja okazała się dla kogoś przydatna.

Awatar użytkownika
marry
Aktywista
gg: 6512513

Re: Nawilżacz powietrza

Post autor: marry » pn 14 mar, 2011 20:53

Ja się zastanawiałam ale nad nawilżaczem z oczyszczaniem powietrza firmy sharp. koztuje ok 2500 -troche duzo wiec napisałam podanie z prośba o taki do jednej z fundacji i czekam na razie na odpow.
Obrazek

ODPOWIEDZ