Sprzedam multicooker

Ogłoszenia na temat forum, planowanych zmian, propozycje nowych kategorii głównych, ...
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kukuruz1234
gg: 1411
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Sprzedam multicooker

Post autor: kukuruz1234 » pt 16 maja, 2014 01:32

Witam,
Posiadam dwa urządzenia, jedno dostałam w prezencie drugie kupiłam wcześniej.
Mam do sprzedania świetny sprzęt do kuchni, multicooker, urządzenie do gotowania na parze, bardzo oszczędne urządzenie, zaoszczędzisz czas i pieniądze, dodatkowo bardzo zdrowe potrawy nim się robi.
Podaje link do strony producenta :
http://multicooker.pl/publikacje/240420 ... lticooker/

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable