Czy to muko?

Jakie badania zrobić, jakie są robione, itp
maga
Aktywista
Kontakt:

Re: Czy to muko?

Post autor: maga » śr 06 mar, 2013 11:11

Pewnie, jak Cię to męczy to zrób te chlorki, tylko jeżeli są podwyższone przez problemy z tarczycą, zawsze będą wam wychodziły nieprawidłowo...
Możesz też wydawać tysiące na badania genetyczne, tylko czy przy braku jakichkolwiek objawów jest to sensowne?

i od razu Ci mówię, jeżeli w IMID powiedzieli - że nie ma potrzeby zrobienia ponownego badania, będzie Ci bardzo trudno umówić się na chlorki, nawet prywatnie...

A jeszcze, kiedyś IMID robił 2 próby potowe jednocześnie - wynik z jednej miałaś od razu, na drugi trzeba było poczekać kilka dni.
Jak Wam robili i jakie wyszły wartości? tak z ciekawości..
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

AleksandraKaczynska
Aktywista
Kontakt:

Post autor: AleksandraKaczynska » śr 06 mar, 2013 11:34

Pewnie chodzi o Sands :D - tez tak podejrzewałam :D
agunia i rene wysłałam wam prywatnego.
Ale Rena - myślę że powinniście szukać problemu gdzieś indziej - gdyby była chociaż malutka szansa że dziecko może mieć mukwoiscydozę w IMiD kazano by wam robić dalsze badania i się u nich stawiać co jakiś czas... oni nie odpuszczają jak jest nawet najmniejsze podejrzenie...na prawdę
Mama Joanny 2007 / cf i Zuzanny 2010 / zdrowa
http://asik-ak.blogspot.com/

agunia19814

Post autor: agunia19814 » pt 08 mar, 2013 19:40

Zwariuje do poniedziałku...Kuba znowu ma nasilenie kaszlu.Inhalacje z mucosolvanu pomagają na 2-3 godz,nos cały zapchany.Co mogę zrobić oprócz drenażu ,który już robię aby choć trochę mu ulżyć?

AleksandraKaczynska
Aktywista
Kontakt:

Post autor: AleksandraKaczynska » pt 08 mar, 2013 20:46

możesz pojechać do dyżurnej przychodni - takiej co ma pediatrę - mnie nasza zaskoczyła - jeździłam dalej, do stolicy....ale raz pojechałam do tej najbliższej i lekarz był cudowny i sporo wiedział o muko, możesz robić też płukanie zatok - ale ostrożnie - bo jak nos zatkany to się nie da - wtedy troszkę wpuścić i dać wydmuchać i tak parę razy
inhalacja przez maseczkę tez pomaga
czy możliwe że ma zapalenie zatok? bo jak tak to nie ma co go męczyć do poniedziałku i idźcie to sprawdzić
pomaga tez doraźnie olejek olbas
kaszel może być od zatok - duża ilość spływającej flegmy podrażnia gardło
ale powinien obejrzeć lekarz
Mama Joanny 2007 / cf i Zuzanny 2010 / zdrowa
http://asik-ak.blogspot.com/

ODPOWIEDZ