Zaproszenie na testy potowe

Jakie badania zrobić, jakie są robione, itp
ajszus

Re: Zaproszenie na testy potowe

Post autor: ajszus » czw 25 lip, 2013 17:09

To wlasnie ta dokladniejsza metoda u Ciebie. :) Ale mam pytanie, czy ta metoda co od razu jest wynik wlasnie tak to przebiega? Bo czytalam inne opisy.

maga
Aktywista
Kontakt:

Post autor: maga » czw 25 lip, 2013 18:48

Wszystko w porządku :)
Metoda którą mieliście wykonany test to Test Konduktometryczny. Do opisu męża dodam, że to co założono dziecku na rękę przypomina taki zegareczek. Do tego testu dziecko może się mniej spocić niż do testu metodą jonoforezy polikarpinowej. Nie potrzeba do niego laboratorium, więc nie ma co ważyć i mierzyć :) Ten "zegareczek" pokazuje wynik i po sprawie.

Nie ma dolnej granicy, więc możecie świętować :)
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

ajszus

Post autor: ajszus » czw 25 lip, 2013 19:15

Dzieki wielkie za Twoj komentarz :) Ja ogolem nie ufam za bardzo szpitalom, laboratoriom, zawsze cos u nas schrzania, czegos musimy sami pilnowac. I przeczytalam dzis rano mezowi opis jak ma to badanie wygladac, bylismy zaskoczeni, ze wygladalo inaczej. ;) Ale ze kompletnie sie nie znam, to wolalam zapytac madrzejszych, czyli Was ;) Nie zakladam, ze w Bialymstoku zle to robia, ale wiecie, przezorny, zabezpieczony. Dzieki wielkie, strasznie ciesze sie z wyniku. Chyba nie ma co powtarzac, skoro przesiewowka ok i teraz tez ok? Czy powtorzylybyscie tak, jak sie zaleca?

maga
Aktywista
Kontakt:

Post autor: maga » czw 25 lip, 2013 19:27

Akurat o Białymstoku dobrze mówią, więc gdyby była potrzeba powtórzenia testu, zapewne by powtórzyli :)

Myślę, że temat muko, właśnie macie zamknięty.
Gratuluję :)
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

ajszus

Post autor: ajszus » czw 25 lip, 2013 19:33

Dzieki wielkie. Na pewno bede tu jeszcze zagladac i podczytywac co u Was. :) I trzymam kciuki za Was wszystkich, zyczac duzo sily w walce.

ODPOWIEDZ