czy to oznaki muko?

Jakie badania zrobić, jakie są robione, itp
Awatar użytkownika
_Maja_
gg: 10000

czy to oznaki muko?

Post autor: _Maja_ » wt 01 wrz, 2015 10:17

Witam.
Jestem tu nowa, ale bardzo prosze o odpowiedź bo powoli zaczynam chyba wariować :? .
Moj synek Marcin ma 3 miesiące i od urodzenia robi bardzo brzydkie kupy. Zielone, ciągnące sie jakby było w nich dużo śluzu. Raz nie robi kupy przez 3 dni a potem 2 razy dziennie. Teraz jest okres że są 2 dziennie. Poza tym pokasluje od dawna i bardzo dużo kicha. Wpisując takie objawy do internetu oczywiście wyskakuje najgorsze, w pewnym momencie bylam pewna że moj synek jest chory. Byłam z nim u lekarza i powiedziałam o wszystkich tych objawach ale zbyl mnie mówiąc ze kupy takie robi bo jego uklad pokarmowy nie jest jeszcze rozwinięty co potwierdzają jego straszne kolki ktore miał prawie do ukończenia 3 miesiąca. Tylko ze kolki znikły a pozostałe objawy zostały. A osluchujac dziecko nic pani doktor nie wysłuchała groznego.
Czytałam też ze dzieci chore maja słony pot i teraz co chwile lize glowke mojego dziecka i wydaje mi sie słona. Niewiem czy to iuz moj wymysł czy prawda. Dodam ze mały poci sie na prawdę dużo. Do tego stopnia że po karmieniu zostaje mokra plama na poduszce.
Dziecko przybiera na wadze.
Prosze odpiszcie mi jak u was wyglądała diagnoza? Po jakich objawach dostrzegliscie ze dziecko jest chore? I czy myślicie że mam czym się martwić?

marcin ml
Aktywista
gg: 0

Re: czy to oznaki muko?

Post autor: marcin ml » śr 02 wrz, 2015 10:16

proszę o kontakt w celu pokierowania
m.mleczko@mukowiscydoza.pl

Marcin Mleczko
Dyrektor Biura Fundacji
1% podatku - mukowiscydoza
MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
KRS 0000097900
htttp://www.mukowiscydoza.pl
http://www.mukowiscydoza.pl/index.php/1 ... dacji.html
http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=2392

Awatar użytkownika
mama patryka
gg: 9767261

Re: czy to oznaki muko?

Post autor: mama patryka » czw 29 paź, 2015 11:56

hej moj maly ma tak samo powiedz jak u ciebie sie to potoczylo?

ODPOWIEDZ