Czy to moze byc ona ?

Jakie badania zrobić, jakie są robione, itp
Awatar użytkownika
nika_kg

Czy to moze byc ona ?

Post autor: nika_kg » sob 25 lis, 2017 11:45

Hej. Jestem tutaj nowa i chce uzyskać jakiejkolwiek wskazówki co robić dalej. Synek 6 lat. Przedszkolak. Przez 2 lata prawie w ogóle nie chorował. Nie bral antybiotyków.jedynie co jakiś czas miewał problem z zatkanym uszkiem i kanarkiem. 1 października maly zachorował na bostonkę. Po niej bardzo często kaszle juz ponad 2 tygodnie. Obejrzały go 2 lekarki rodzinne i stwierdzily, ze osluchowo jest czysto wiec podejrzewają alergię. W związku z podejrzeniem 3 lata temu pogorszenia słuchu przez jakiś czas chodziliśmy do laryngologa. Uszko sie odetkalo. Przy kontroli ktora odbyła sie pól roku temu lekarka stwierdziła przerośnięty 3 migdał. Po miesiącu leczenia syropkiem stwierdzila ze z tym można żyć i nie trzeba usuwać. Ale dziecko non stop choruje. Znajome osoby zasugerowaly mukowiscydozę. Wiem ze jednym z jej objawów jest ten kaszel. Ale czy cos jeszcze, czy osluchowo moze byc czysto a miec ta chorobę? Wiem ze nie jesteście lekarzami po prostu liczę na wskazówkę co moge robic dalej. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
muko84
gg: 98759843

Re: Czy to moze byc ona ?

Post autor: muko84 » pt 08 gru, 2017 08:21

Cześć, piszesz, że dziecko non stop choruje - o jakim "chorowaniu" piszesz? Przeziębienia? Infekcje? Co konkretnie? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
nika_kg

Re: Czy to moze byc ona ?

Post autor: nika_kg » pt 05 sty, 2018 19:10

Dostaliśmy skierowanie na wycięcie 3 migdała. Gdyż plyn z niego spływa i dlatego choruje. Ale zabieg dopiero w maju. Synek dalej 2 tygodnie zdrowy i 1 tydzień w domu :( ale czy on pomoże? Ktoś mi tu zasugerował Rabkę ale niby kto by dal skierowanie na badania tam ?

ODPOWIEDZ