herbatka Made By Helfajer

Czyli nasze sposoby na chorobę
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
helfajer
Aktywista
gg: 10972162
Kontakt:

herbatka Made By Helfajer

Post autor: helfajer » wt 28 gru, 2010 00:13

Nie wiem, czy ten przepis który tu przedstawię pomaga na coś, ale dobre to jest. Herbata z następujących składników:
-2 lub 3 ząbki czosnku
-plasterek cytryny
-łyżeczka miodu
-2 łyżeczki soku malinowego

To wszystko wrzucić do kubka i zalać wrzątkiem, normalnie sama słodycz. Co do czosnku obdzieram go ze skórki i kroję na 2 lub 3 części. Dodatkowo sok malinowy i cytryna świetnie maskują smak czosnku, także w ogóle nie czuć że on tam jest. Ilości poszczególnych składników można zmieniać w zależności jak kto woli - metoda prób i błędów. Wszystkie te składniki zostawiam do końca, aż wypiję herbatkę :-)
Mukowiscydoza jest jak alkohol ... Ja ją w twarz ... Ona mnie na ziemię. Ale codziennie rano wstaję i leję ją dalej!

3 x "A" - Agitacja, Agitacja i jeszcze raz Agitacja - http://www.muko.smolarnia.org

anka07081
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: herbatka Made By Helfajer

Post autor: anka07081 » wt 28 gru, 2010 17:07

Z pewnością pomoże na przeziębienie! Muszę wypróbować!
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable