olej Golden Drop

Czyli nasze sposoby na chorobę
Awatar użytkownika
maggie42
gg: 1000
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: olej Golden Drop

Post autor: maggie42 » pn 29 sie, 2016 08:18

olej lniano-rzepakowy za radą znajomej dietetyk stosuję już dłuższy czas. dla mnie to nowy ciekawy, bo maślany smak, ale kupuję go ze względu na męża i synka którzy są alergikami i bardzo muszę uważać co im podaję, a staram się wybierać co najlepsze, najbardziej wartościowe i golden drop w tych kryteriach się jak najbardziej mieści. Nie jest najtańszy, ale i cena za takie składniki i walory odżywcze jak dla mnie jest ok.
Co do kwestii szkalujących opinię to robiąc research w sieci o opiniach na temat różnych produktów, trafiłam i na te złe o oleju, ale poszukałam dalej i wiele for zwraca uwagę na jednostronną krzywdzącą opinię, ktorą podała jedna z telewizji... a potem radziłabym poczytać dokładniej i sprawdzić, że ta sama telewizja, która najpierw źle się o tej firmie wypowiadała, potem jednak wyemitowała sprostowanie całej sprawy: https://www.youtube.com/watch?v=-aiT30h3Tuo
Wiele się teraz słyszy, że to złe, tamto złe, a potem: a nie, przepraszamy, jednak dobre. golden drop bardzo cenię i niefajnie czyta się takie mało rzetelne komentarze, które przeinaczają prawdę.. Jak już być dokładnym to do końca.

ODPOWIEDZ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable