The Vest Therapy

Czyli nasze sposoby na chorobę
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Susanna Agne
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

The Vest Therapy

Post autor: Susanna Agne » śr 22 sie, 2012 15:07

Byłem po Story Therapy Vest od jakiegoś czasu. Wiem, produkt bardzo dobrze i wierzę w jego zaletach. Jeśli stosowany regularnie wyniki są nie do pobicia. Mogę pomóc, aby uzyskać system (nowego lub używanego) w połowie jego pierwotnej ceny. Uprzejmie prosimy o kontakt więcej informacji na vestbeatcf@gmail.com.
Proszę przesłać tę wiadomość do wszystkich, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani zakupem systemu.
Dziękujemy!
Z poważaniem,
Susanna

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable