ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE-trudności

Informacje o mukowiscydozie znalezione w sieci, aby każdy mógł się z tym zapoznać
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Agnieszka66
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE-trudności

Post autor: Agnieszka66 » czw 29 cze, 2017 16:45

Witam, jestem mama syna 3,5r.ja nie pracuję, pobierałam świadczenie piel. W czerwcu tego roku stawalismy drugi raz na komisję, dostaliśmy na 2 lata tym razem, ale punkty 5,6,8 na tak reszta na nie. Złożyłam odwołanie i dzisiaj jak dzwonilam pytac sie co i jak to gosciu powiedzial, ze dokumenty wysyła do wojewódzkiej komisji, i czekac do dwóch miesięcy na jakąś odpowiedz, termin komisji. Jak to u Was wygląda, ile czasu czekaliście?

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable