cześć :)

Jak nazwa wskazuje, dla nowych użytkowników, ale nie tylko....
Awatar użytkownika
JuliaZosia

cześć :)

Post autor: JuliaZosia » pt 03 kwie, 2015 12:03

Mam na imię Julia. Jestem mama 9-miesięcznej Zosi. Mukowiscydozę u córeczki wykryto podczas badań przesiewowych. Z początku nie wiedziałam, jak poradzić sobie ze świadomością, że Zosia jest chora. W dodatku jestem samotną matką, tata Zosi przebywa w więzieniu (dzięki swoim "przyjaciołom", którzy wrobili go w przestępstwo)... Na komisji lekarskiej Pani doktor stwierdziła,że Zosia nie wymaga stałej obecności opiekuna w codziennej rehabilitacji. Zostałam zmuszona, by iść do pracy, gdyż z zasiłków nie dałabym rady wykupić koniecznych leków dla Zosi. Dodatkowo studiuję zaocznie, w tym roku kończę licencjat. Na szczęście stan zdrowia Zosi powala mi na to, bym mogła pracować i się uczyć. Podczas mojej nieobecności Zosią zajmuje się moja mama. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie. Cieszę się, że mogę na nią liczyć. Mam nadzieję, że Zosia nie będzie chorować często, gdyż widzę jak męczy się przy każdej infekcji. Teraz coś załapała, ma katar i trochę pokaszluje. Ostatnio w szpitalu byłyśmy w grudniu na zapalenie oskrzeli. Cieszę się, że dołączyłam do Fundacji i mogę tutaj spotkać Rodziców, którzy są bardziej doświadczeni w opiece nad chorym dzieckiem. Liczę na Waszą pomoc w trudnych chwilach, zwłaszcza psychiczną, ponieważ trudno mi samej poradzić sobie z tyloma problemami. Pozdrawiam i życzę spokojnych, wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt! :)

ODPOWIEDZ