Apteka. Jaka najtańsza?

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: marcin ml, Paweł

Post Numer:#1  Post Napisane: N 24 lip, 2016 09:40
Hej, która apteka u nas w okolicy jest najtańsza? Ceny niektórych leków przyprawiają o zawrót głowy.
CytujZgłoś ten post
Post Numer:#2  Post Napisane: Cz 28 lip, 2016 09:02
Chodzi Ci o Warszawę ? Bo jeśli ktoś nie podaje nazwy miasta a pyta się o coś to wiem,ze jest to praktycznie na 100% Warszawa..... W aptekach stacjonarnych ceny są zróżnicowane. Na leki na receptę refundowane cena jest oczywiście taka sama bo jest to z góry ustalone. Za to są bardzo duże różnice w cenach leków bez recepty i nie raz się przekonałam,że jeden lek może być w cenie o kilkadziesiąt złotych różnej w różnych aptekach.
Najtaniej jest w aptekach internetowych. Zerknij soie na przykład do apteki OTC:
http://www.aptekaotc.pl/ - kilka razy juz robiłam tam zakupy. Maja dobre ceny.
CytujZgłoś ten post
Post Numer:#3  Post Napisane: Wt 16 sie, 2016 19:48
Jeśli chodzi o Apteki w Katowicach to tylko Apteka Centrum na placu Szewczyka ceny mają najlepsze różnice czasem sięgają 20-30 zł
CytujZgłoś ten post
Post Numer:#4  Post Napisane: Cz 06 lip, 2017 13:19
dzieki za info
CytujZgłoś ten post

Powrót do Wolna Wola