Poszukuje nowych znajomych .

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

lincika

Poszukuje nowych znajomych .

Post autor: lincika » sob 25 cze, 2005 11:19

Siemanko tak jak w temacie napisalam poszukuje nowych znajomych ktorzy podobnie jak ja maja ta chorobe . Ja dopiero w 13 roku zycia dowiedzialam sie ze jestem na to chora i jeszcze nie zaduzo znam osob z ta choraba i chciala bym poznac wiecej takich osob . :)

lincika ( 15 lat )

Taka jedna

SIemka

Post autor: Taka jedna » sob 25 cze, 2005 12:22

Siemka, spryciara, powiem ci coś, czego sie sama nauczyłam na tym forum. Jeśli chcesz znaleźć przyjaciół to w ten sposób nic nie osiągniesz. Nie pisz takich listów tego typu, tylko po prostu odpowiadaj na cudze pytania, usiłuj pomagać, a wtedy może trafisz na kogoś chorego, jak i ty. Znamy się - ty i ja - i niejedno razem przeżyłyśmy, oczywiście domyślasz się kto ci to pisze. Spróbuj brać przykład ze mnie. Pomagam. A kiedy komuś pomagasz ten ktoś staje się twoim przyjacielem. Radzę jeszcze wpaść na www.muko.med.pl i tam przejrzeć KLUB PRZYJACIÓŁ. Tam ludzie umieszczają swoje adresy email, numery gg. Ale zapamiętaj sobie raz na zawsze - nie ma bezinteresownej przyjaźni. To ci mówię ja, a ja, choć jestem młodsza, już niejedno widziałam i niejedno wiem.
Trzymaj się ciepło
Pozdrowienia dla doktora Piter Pana.

agab51
Aktywista
gg: 0
Kontakt:

Post autor: agab51 » sob 25 cze, 2005 13:00

we mnie masz już kumpelkę :mruga: , i to całkiem bezinteresownie :shock:
trzymaj się, bedziemy w kontakcie :chat: :chat:
pa
aga

ODPOWIEDZ