problemy laryngologiczne

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

justysia489a

problemy laryngologiczne

Post autor: justysia489a » czw 08 lut, 2007 20:23

witam wszystkich :-D moj 6-letni synek chorujacy na muko ostatnio prawie bez przerwy ma katar :-( do tego powiekszony trzeci migdal-od niedawna.prosze o jakies "dobre rady"-na katar,zatoki,przeziebienie,itp.,bardzo chetnie jakies ziolowe sposoby.z gory dziekuje :)

ANNA KONOWADA
Aktywista
Kontakt:

Post autor: ANNA KONOWADA » wt 13 lut, 2007 10:47

Moja córcia tez od początku listopada ma non stop katar. Właśnie wczoraj wróciliśmy z Warszawy z wizyty kontrolnej> Na podleczenie zatok dostała : Bactrim, Mucofluid i Mucosolvan... :-(
Niestety dosyć długo próbowałam podleczyć ją domowymi sposobami i nic nie pomagało.
Jesli chodzi o leczenie ziołami na katar bardzo dobry jest olejek pichtowy.
Na zatoki mozna spróbowac robić okłady z ciepłej soli (tzn do woreczka bawełnianego lub lnianego wsypujesz sól jak najgrubszą i podgrzewasz wszystko na patelni lub w mikrofali- taki ciepły woreczek kładziesz na zatoki :))
powodzenia:)
Obrazek
WIKTORIA
Córeczko może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem....

justysia489
Aktywista

Post autor: justysia489 » ndz 18 lut, 2007 19:24

hej;].dziekuje bardzo za dobre rady,na pewno skorzystam.pozdrawiam.trzymajcie sie cieplutko.pa.pa;]

ANNA KONOWADA
Aktywista
Kontakt:

Post autor: ANNA KONOWADA » wt 20 lut, 2007 18:22

prosze bardzo :-D
Obrazek
WIKTORIA
Córeczko może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem....

ODPOWIEDZ