Absurdy w sieci

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

koli

Re: Absurdy w sieci

Post autor: koli » pt 23 lis, 2018 21:04

popieram pana

Wieslaw

Re: Absurdy w sieci

Post autor: Wieslaw » śr 11 gru, 2019 00:27

Witam Państwa serdecznie. Witam tych co szukają i tych co już znaleźli. Z bolącym sercem pożegnałem członka rodziny. SLA nie daje cienia wątpliwości. Trzeba cieszyć się życiem takim jakie jest. Czy Centrum Medycyny Ludowej to Kit, każdy ocenia sam w obliczu własnych nadziei i zasobności portfela. Po powrocie z miesięcznej kuracji Tomek (43 lata) wrócił osłabiony. Ciągłe oczyszczanie organizmu i zindoktrynowanie na medycynę niekonwencjonalną przeszkadzało w podejmowaniu działań medycyny konwencjonalnej. Fascynacja Panem Hareckim przerodziła się u Nas w jeden wielki koszmar..."Nie przyjmę leków bo to chemia" - tak mniej więcej to potem wyglądało. Z poziomu nadziei na cud nie było już widoków na nic realnego. Jeśli ktoś podejmuje się terapii w obliczu takiej choroby, to rekomenduję to rozwiązanie jako ostatnią deskę ratunku. U nas nadzieja przerodziła się w ciężar. Efektów nie było. Osłabienie organizmu i jego zmęczenie powodowało postęp choroby. Nam skończyły się pieniądze a prawdziwi lekarze pukali się w czoło. Czy ktoś w Centrum choć zechciał zapoznać się z wynikami badań? Nie. Po co. Nie chcę zabijać nadziei. Na jednych działa, na innych nie. Jeśli mówią masz SLA? Sprawdź, ale u lekarzy. Badaj, potwierdzaj obalaj. Walcz!!!! Bo może masz boreliozę, bo może inne cholerstwo, ale na miłość Boską....zastanów się czy oczyszczanie wątroby 3 razy w tygodniu jest ok. Jestem człowiekiem wykształconym, pracownikiem naukowym i sam się zastanawiam jak mogłem na to patrzeć w sytuacji kiedy technologia pozwala na wysyłanie łazika na Marsa, a w Świebodzinie leczą SLA śledziami, sokiem jabłkowym, witaminami i borowiną. Teraz mi wstyd.

ODPOWIEDZ