kamizelka VEST

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

Paweł
Site Admin

kamizelka VEST

Post autor: Paweł » pt 08 mar, 2013 00:41

Mam pytanie ?
Co sądzisz o kamizelce VEST ?.. Jest pomocna w codziennej rehabilitacji ?, Pomaga w codziennej monotonii życia z oklepywaniem? Pomiń kwestię ceny !
Paweł Wójtowicz
Popieram Fundację MATIO
KRS 0000097900

aga+szymon

Re: kamizelka VEST

Post autor: aga+szymon » czw 23 maja, 2013 20:20

witam, jestem posiadaczem kamizelki od 2 tyg. Dodam,że jestem mama rocznego Nikusia...po ostatnim pobycie na antybiotykoterapii mały miał ja zalazona pierwszy raz i ku naszemu zdziwieniu polubił ja :) kompletnie bez halasu, strachu placzu, to nas zmobilizowało o starania o nia. Jest SUPER!!! omine fakt,że Niko uciekał i z 20 min oklepywania było 10, a teraz włączy sie bajke w telefonie i siedzi 10 minutek a oklepuje wszedzie, ja osobiscie polecam...cena jest masakra :( ale pfron, polsat, tvn...moze matio i ptwm...kazdy dolozy cegielke i jakos sie uzbiera :)
06.03.212r Nikodem nasz największy skarb...

Awatar użytkownika
Torino

Re: kamizelka VEST

Post autor: Torino » pt 23 sie, 2013 16:52

Ja też w domu posiadam kamizelkę VEST i uważam że jest to bardzo przydatna rzecz. Jest trwała a w dodatku wygodna.

ODPOWIEDZ