Świnka morska czy kot?

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

Awatar użytkownika
Yosia
gg: 903810

Re: Świnka morska czy kot?

Post autor: Yosia » śr 28 lut, 2018 00:28

Miałam 4 świnki morskie i 3 koty i zdecydowanie kot. Przy świnkach trzeba się trochę narobić, trzeba regularnie wymieniać trociny a nawet pomimo wymiany i tak ciągle czuć specyficzny zapach. Jeżeli masz problem z snem to też nie polecam bo mają zwyczaj o 5 rano piszczeć bo głodne... Po za tym strasznie mnie wkurzał fakt, że staram się jak mogę, daję im jeść a one przede mną uciekają a nawet czasem i dziabną, zero wdzięczności! ;) Mimo wszystko są urocze ale pozostanę zdecydowanie fanem kotów. PS. nie długo spodziewam się małych!!! :)

Awatar użytkownika
michalkr
gg: 24153245

Post autor: michalkr » czw 24 maja, 2018 22:04

Ja zawsze postawię na kotka. Mam w domu ukochanego Miśka. Jesteśmy przy sobie już trzy lata, zaprzyjaźniliśmy się, często śpi ze mną, uwielbia wychodzić ze mną na spacery, ale nie idzie obok mnie albo na smyczy, a po prostu siada mi na barku i tak sobie chodzimy

Awatar użytkownika
Astka
gg: 34567

Post autor: Astka » śr 27 cze, 2018 13:43

Oj cięzko jest napisać co jest lepsze. Świnka morska jest zupełnie innym stworzeniem niż kot. Jedno zwierzę ma zupełnie inny charakter, drugie również ma inne zachowania. Sama bardzo chciałabym mieć kota bo ogólnie uwielbiam kotki jednak wiem, ze nie moge sobie na takiego zwierza pozwolić z racji tego, że mam uczulenie i mogłabym sie bardzo źle czuć jakbym sobie zwierzaczka sprawiła ;)

Tak wiec aktualnie mam chomika. Na niego alergiii nie mam.

ODPOWIEDZ