NFZ po raz kolejny...

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

czyzx

NFZ po raz kolejny...

Post autor: czyzx » sob 30 lis, 2013 23:34

Cześć wszystkim,

Niedawno poruszałem temat prostowania przegrody nosowej, załatwianie, internista, specjalista od muko, kardiolog... i finał ? 3 dni przed zabiegiem - "NFZ nie ma pieniędzy na ten rok, przekładamy zabieg na 28 stycznia"... przecież cholera człowieka może strzelić... czy w tym kraju kiedyś będzie lepiej ?

A tak poza tematem, dziś z ogromną zazdrością patrzyłem na Policjantów w całym uposażeniu (pałki, tarcze itp. itd.) zabezpieczających derby śląska, mecz Piast Gliwice - Górnik Zabrze... (temat także poruszany przeze mnie "praca w mundurówce")
Niesamowite uczucie, że człowiek pragnie, aż się trzęsie, mimo niebezpieczeństwa, stanąć naprzeciw kilku tys. napalonych kibiców jako Policjant, i żeby zabezpieczać tego typu imprezy...
To chyba jest najgorsza choroba że nie można robić czegoś co naprawdę się lubi i podoba... :/ co za popieprzony system...

ulaes

Re: NFZ po raz kolejny...

Post autor: ulaes » ndz 01 gru, 2013 14:52

Jeżeli chodzi o NFZ to jak słyszę samą nazwę to dostaję "palpitacji serca"! Ostatnio składałam wniosek o nebulizator dla córki, a Pani w NFZ powiedziała mi: Nie opłaca się składać na sam nebulizator, lepiej wymienić cały inhalator". Zaniemówiłam...
Wniosek jest jeden: W POLSCE TRZEBA MIEĆ ZDROWIE ŻEBY CHOROWAĆ!!

danula
Aktywista

Re: NFZ po raz kolejny...

Post autor: danula » ndz 01 gru, 2013 16:11

Przecież inhalator refundują co 5 lat.......nierozumiem ale może ona myśli o takim inhalatorze jak kiedyś kupiłam za 160zł???? A nebulizator za 12zł może ???? Ja kupuje nebulizatory raz za 150zł a raz za 420zł ? teraz przepłaciłam bo płaciłam 550zł !!! My nie możemy oszczędzać tylko używac tych lepszych np. Pari. Kiedyś jak córka używała tego taniego inhalatora to miała zmiany na płucach!

ODPOWIEDZ