Cele dobroczynne, fundacje, stowarzyszenia itp.

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

Awatar użytkownika
misia1605
gg: 1005

Cele dobroczynne, fundacje, stowarzyszenia itp.

Post autor: misia1605 » wt 04 sie, 2015 20:15

Szanowni Państwo, :)

Jestem studentką drugiego roku socjologii na studiach drugiego stopnia ze specjalnością: komunikacja społeczna. Piszę pracę magisterską na następujący temat: „Organizacje pozarządowe jako przejaw inicjatywy i aktywności obywatelskiej współczesnego społeczeństwa.” - czyli najogólniej mówiąc wszystko to co dotyczy szerzenia dobroczynności, celów charytatywnych itp.

W związku z tym niezbędne jest przeprowadzenie badań ankietowych. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta jest krótka (ok. 15 minut na wypełnienie) i anonimowa, a jej wyniki będą przedstawione jedynie w postaci zbiorczej.
W tej chwili brakuje mi już tylko 10 ankiet (niewiele), także każda ankieta jest dla mnie na wagę złota :-D Zachęcam serdecznie do wypełnienia.

Wystarczy kliknąć w ten link: http://moje-ankiety.pl/respond-78798.html

Z góry dziękuję, za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.
Życzę miłych wakacji
:)