Strona 1 z 1

Jak wyleczyć żylaki?

: ndz 05 lut, 2017 19:17
autor: Bombowa
Zajrzyjcie na niniejszą stronę: http://varive.pl/.

Varive to sposób na między innymi zwiększenie tonusu żył oraz eliminację objawów takich, jak "zimno" w nogach, uczucie ciężkości i nocne skurcze.

Pajączki i zakrzepica są strasznie męczącą dolegliwością.

Jest w sklepach pełno środków działających tak, by przyhamować takiej natury defekt.

Wyciąg z propolisu oraz żywica cedrowa to doprawdy świetne związki.

Re: Jak wyleczyć żylaki?

: wt 10 paź, 2017 15:25
autor: Nessa
Żylaków nie da się wyleczyć. Jedynie możesz opóźnić pojawianie się żyłek.

Re: Jak wyleczyć żylaki?

: pt 20 paź, 2017 09:05
autor: w0j2nik1
Można leczyć ale operacyjnie :)

Re: Jak wyleczyć żylaki?

: czw 10 sty, 2019 11:39
autor: paulewan
Nie wiem czy do końca da się wyleczyć na pewno można zatrzymać dalsze ich postępowanie.. Ja mam już je, ale ogólnie jeśli chodzi trochę o profilaktykę, trzymać nogi w górze w domu jak odpoczywacie i ćwiczyć mięśnie łydki typu stawanie na palce i opadanie :) A jak ktoś ma jak ja to szczególnie gdy ma dłużej siedzieć to nieuniknione są pończochy przeciwżylakowe.. Tylko uważajcie na ceny .. Bo to jest naprawdę niezła huśtawka cenowa.. Można takie za 300 ale i za 70 :) Jeśli ktoś nie chce spędzić godzin na szukaniu w necie dobrych stosunków cena do jakości to polecam stronkę z której ja zamawiam - https://anti-med.pl/16-ponczochy jeśli ktoś z was ma coś równie ciekawego do zaproponowania to dawajcie linki uzupełniajmy swoje bazy zakupowe, haha :D

Re: Jak wyleczyć żylaki?

: wt 12 lut, 2019 23:48
autor: Agnieszka_Tos
Ja co prawda nie mam żylaków, ale w salonie urody, do którego często chodzę mają różne zabiegi, a nawet masaże właśnie na żylaki, może zadzwoń i zapytaj http://www.coco-time.pl/ nie wiem czy całkiem da się je wyleczyć czy tylko operacyjnie, ale na pewno warto robić coś w tym kierunku.