Gdzie kupujecie akcesoria dla dzieci?

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Antonina3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Gdzie kupujecie akcesoria dla dzieci?

Post autor: Antonina3 » czw 02 mar, 2017 08:51

Witajcie!
Piszcie gdzie kupujecie akcesoria dla ?
Ja ostatnio trafiłam na stronę http://oziway.com/nowe/dzieci.html?mode=list mają setki produktów w przystępnych cenach. Ja trafiłam na przesyłkę gratis.
Może macie też swoje sprawdzone sklepy internetowe? Piszcie

ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable