Rozpaczliwie poszukuję...? Kogo? Czego? Czytajcie.

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

natsa_mukolinka
gg: 0
Kontakt:

Rozpaczliwie poszukuję...? Kogo? Czego? Czytajcie.

Post autor: natsa_mukolinka » śr 20 kwie, 2005 16:41

Rozpaczliwie poszukuję przyjaciół. Chłopaków, dziewczyn. CHciałabym się poprotu otoczyć kółkiem ludzi, którzy naprawdę mnie rozumieją. Bardzo was proszę, piszcie do mnie. KOntaktujcie się ze mną. Mój e-mail to blue.miss@vp.pl mój blog to www.pamietnikmukolinki.blog.onet.pl piszcie, mailujcie, potrzebuję was. Mam 12,5 lat (prawie 13). :placze: jestem zbyt samotna, nie zasługuję na to. :mruga: Mam nadzieję, że się odezwiecie. :-P Pozdrawiam was bardzo cieplutko i serdecznie, 3majcie się.
MUKOLINKA

Julianka

Post autor: Julianka » ndz 24 kwie, 2005 12:32

Nastka,trzymaj się dzielnie.Niedługo postaram się do Ciebie odezwać.Życzę dużo zdrówka i cierpliwości. :wink:
Julianka

Paola

Post autor: Paola » śr 15 cze, 2005 19:52

Czesc Nastka... my sie znamy nie od dzis...:) dlatego koniecznie musisz mi podac swoje gg! Jak wrocisz z oddzialu to napisze do Ciebie maila! trzymaj sie sloneczko... narazie

ODPOWIEDZ