pari e-flow

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.

Aktywista
Post Numer:#21  Post Napisane: Wt 10 gru, 2013 12:09
Do całej tej mojej historii dodam,że ten sklep medyczny który mi tak drogo sprzedał eflow dostał rabat czyli korektę i pieniądze na konto z Medicom ale mi jak dotąd nie obniżyli mimo,że byłam w sklepie osobiście i płaciłam za nebulizator !! Wiem,że w tym sklepie miejscowym już nigdy więcej nie kupię eflowa ale pozostał uraz i wielka niesprawiedliwość

Aktywista
Post Numer:#22  Post Napisane: Śr 05 lis, 2014 19:14
zawsze mam problem z zakupem na NFZ i PCPR , oprócz Matio :-) bo chciałam kupić w najbliższej firmie i koszt nebulizatora to 430 zł w tym 150zł NFZ + 225zł dałby PCPR i chciałam żeby poczekali na pieniążki z PCPR ale jest problem i mam wyłożyć ze swej kasy. Jak to u was wygląda?
Nie wyobrażam sobie zakupu inhalatora w przyszłym roku , i znów im będzie PCPR na przeszkodzie? Przecież to instytucja państwowa, dostaje dokument i przyznanej mi kwocie. Jak kupowała w tym roku inhalator z subkonta w całości nie było problemu
Post Numer:#23  Post Napisane: Wt 15 wrz, 2015 09:41
Takie różnice w cenie będą... Firmy które mają umowy z NFZ o refundację muszą spełniać całą listę wymagań NFZ-u, więc i koszty działalności mają większe i koszty samej refundacji doliczają do ceny sprzętu... Bez refundacji NFZ zawsze będzie taniej- tylko że całą kwotę trzeba wypłacić z własnej kieszeni.
Post Numer:#24  Post Napisane: Wt 25 kwi, 2017 22:33
Witam, chciałbym poznać Waszą opinię na temat PARI e-flow rapid - gdyż zastanawiam się czy kupić ten inhalatordla córki (6 lat).
Szczególnie chciałbym się dowiedzieć:
1. czy inhalator jest awaryjny - co się psuje ?
2. jak jest żywotność membran - czy zatykają się solą ?
3. Jaki jest czas pracy (3 ml soli 7%) po 4 miesiącach użytkowania ?

Od 5 lat korzystamy z Aeroneb Go. Sprzęt jest wygodny, ale awaryjny - niektóre membrany wytrzymują pół roku, ale niektóre zatykają się już po 2 miesiącach. Kable również potrafią się psuć. Stąd zastanawiamy się nad zmianą sprzętu - o ile e-flow jest mniej awaryjny.
Poprzednia strona

Powrót do Leczenie mukowiscydozy