Czy ktoś wie..

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
Awatar użytkownika
eliza7304
Aktywista
Kontakt:
Czy ktoś wie..

Post autor: eliza7304 » pt 14 maja, 2010 21:50

Witam.

Kochani poradźcie. Szukam i szukam, i doszukałam sie ciekawych informacji na temat leku homeopatycznego Latensin.
Czy ktoś z Was sie z tym spotkał w leczeniu mukowiscydozy?
I drugie pytanie na temat szczepionki firmy BIOMED Kraków - Pseudovac.
Czy taka szczepionka jest w góle dostępna i stosowana jeszcze?

Nigdzie nie mogę doszukać sie informacji na ten temat.
Pozdrawiam ciepło :-)
Eli

Czasem trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...

http://www.jasalankiewicz.bloog.pl

Obrazek

maga
Aktywista
Kontakt:

Re: Czy ktoś wie..

Post autor: maga » sob 15 maja, 2010 20:33

Pseudovac to szczepionka przeciw zakażeniom pseudomonsa aeruginosa, niestety nie działająca na chorych z mukowiscydozą. Jest dostępna ale nie jest podawana naszym dzieciom...
Nie ma w chwili obecnej leku chroniącego przed zakażeniem pseudomonas... niestety..
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

Awatar użytkownika
eliza7304
Aktywista
Kontakt:

Re: Czy ktoś wie..

Post autor: eliza7304 » sob 15 maja, 2010 20:46

Dziękuję mago, właśnie się "dokopałam" do informacji na ten temat :( Za szybko się ucieszyłam, ale...dopóki jest nadzieja NIKT nam jej nie zabierze :-)
Szukam czego tylko mogę, ale zapewne nasze czatowe "dobre duszki" poinformują nas jak pojawi sie coś nowego :-) Czuję,że to juz niedługo :))
Eli

Czasem trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...

http://www.jasalankiewicz.bloog.pl

Obrazek

ODPOWIEDZ