bilans

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
katarzyna

bilans

Post autor: katarzyna » pn 05 lip, 2010 17:46

Czy w dzień bilansu (przed wymazem, pobieraniem krwi i innymi badaniami) robicie rano inhalację? Wiem, że dziecku nie wolno jeść ani pić minimum 8 godzin przed badaniami, ale zapomniałam jak to jest z inhalacją. Robić czy nie?

hoki
Aktywista

Re: bilans

Post autor: hoki » pn 05 lip, 2010 18:20

Ja synkowi rano robię inhalację z soli hipertonicznej i przed bilansem jak najbardziej taka inhalacja jest wskazana.
Krótko, zrobić rano inhalację.

julasek
Aktywista
Kontakt:

Post autor: julasek » pn 05 lip, 2010 20:23

ja ze wstydem przyznaje ze ani razu nie udalo mi sie przed wizyta w IMiD zrobic porannej inhalacji, z braku czasu :( wstyd! przed bilansem wiec tez nie robilismy :(
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kasiab
Aktywista
Kontakt:

Post autor: kasiab » pn 05 lip, 2010 20:34

ja inhalacje przed wizytami robie ale przed bilansem nie zrobie na pewno bo Jasiek chyba sie xaplacze i tak z glodu, ja go karmie w nocy jeszcze ze 4 razy, ostatni raz ok 6 rano i ok 7 wstaje, nie wiem jak mu od polnocy nie dam mleczka, to chyba obydwoje nie bedziemy spac, a ja osiwieje od jego placzu...powiedzieli mi,ze wode moze pic, a jak nie dam rady to i mleko :roll:
nie rozumiem tego troche bo jak na badania krwi chodzilismy to kazali nam byc napojonym min 30 min prezed badaniem i max 1,5h zeby byla rzadka krew, bo Jas ma zawsze probloemy z pobraniem, nie widac zyl a jak znajda to i tak nic nie leci, ciekawa jestem jak bedzie teraz.
Mama Jasia z CF 29.07.2009-3849+10kbC>T i Fd508/- 28.06.2007
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

vitay007
Aktywista
Kontakt:

Post autor: vitay007 » wt 06 lip, 2010 15:48

Kasiab jak tak czytam co ty napisałaś to ja zawsze mam te same problemy z Emi co i ty z Jasieńskim .My na bilans jedziemy w sierpniu ,ale nic mi nie wiadomo na temat nie jedzenia.Emi zawsze przed droga nakarmiłam ,a nawet na miejscu dostawała pićku .Kurcze aż zadzwonię się spytać .Potem napiszę co mi powiedzieli.
www.pomocdlaemilki.pl
gg:3231855
ObrazekObrazek

Ala09
Kontakt:

Post autor: Ala09 » wt 06 lip, 2010 15:55

My kiedy mamy wizytę w IMiD zawsze rano robimy inhalacje- niestety budzę odpowiednio wcześniej małą z czego nie jest zadowolona ale chyba miałabym straszne wyzuty sumienia gdybym nie zrobiła tej porannej inhalacji :? Nam zawsze mówiono , żeby nie pić i nie jeść przed wymazem i pobraniem krwi min 1h ale nie 8...to strasznie długo, moja córa chyba by się zapłakała z głodu. My aktualnie po bilansie, rentgen, echo i ekg serca, usg brzuszka, pobrali chyba wiadro krwi, wymaz z gardła do tego konsultacja u dr. Orlik uuufff na szczęście wszystko ok :-D t

ODPOWIEDZ