SMART VEST

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
Maciej Tomaszek
gg: 12345
Kontakt:

Re: SMART VEST

Post autor: Maciej Tomaszek » wt 18 cze, 2013 10:02

Witam,

Małaczarna: nie chcesz spamowac, ale niestety to robisz… Jesteśmy firmą, która miała w swojej ofercie system the Vest. Więc znamy słabe i mocne strony, ale nie będę się do tego odnosił na forum. Zarówno the Vest jak i SmartVest są systemami które pomagają chorym!

Zabrałem tutaj głos w celu poinformowania osób zainteresowanych o możliwości wyboru, a nie wdawania się w dyskusje z konkurencją (Wypowiedź osoby, która nagle dołączyła do forum, jak pojawił się temat konkurencji dla Vesta nie wymaga komentarza.)

Wprowadzamy na rynek nowy produkt – alternatywę dla monopolisty, jakim do tej pory był Vest HillRoma. Każdy ma teraz szansę dokonać wyboru we własnej ocenie najlepszego zarówno pod względem jakości jak i ceny.

SmartVest jest nowym produktem w naszej ofercie. Umowa z producentem została zawarta nie dalej jak tydzień temu, dlatego wszelkie informacje do umieszczenia na stronę http://www.tbkmedical.pl są jeszcze w trakcie opracowywania. Pierwszy sprzęt demo dotrze do nas do dwóch tygodni. Jeżeli ktoś jest zainteresowany testowaniem, obejrzeniem, porównaniem z Vestem prosimy o kontakt.

Zapraszamy również na stronę SmartVest na FB: https://www.facebook.com/smartvest.eu, gdzie niebawem umieścimy linki do filmików prezentujących działanie SmartVest.

helfajer
Aktywista
gg: 10972162
Kontakt:

Post autor: helfajer » wt 18 cze, 2013 11:00

Reklama, czy nie reklama. Ważne, że jest jakaś alternatywa. Najbliższą okazją do testowania obydwu kamizelek powinno być listopadowe szkolenie organizowane przez MATIO. Wystarczyło by się dogadać z Fundacją, tak aby każdy chory miał możliwość przetestowania od razu jednej i drugiej kamizelki. Ja w tym nie widzę nic skomplikowanego.
Mukowiscydoza jest jak alkohol ... Ja ją w twarz ... Ona mnie na ziemię. Ale codziennie rano wstaję i leję ją dalej!

3 x "A" - Agitacja, Agitacja i jeszcze raz Agitacja - http://www.muko.smolarnia.org

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » wt 18 cze, 2013 11:21

Skontaktowaliśmy się już z MATIO w tym temacie. Jesteśmy jak najbardziej skłonni przyjechać, wziąć udział w wydarzeniu i szkoleniu i udostępnić system SmartVest na testy.

Mamy nadzieję, że dla Matio nie będzie problemu w tym, że proponujemy konkurencyjną markę. Zobaczymy jak Fundacja odniesie się do nowego produktu.

Jeżeli nie będą chcieli z nami współpracować (jak wszystkim wiadomo Matio Sp z.o. ma wyłączność na Vesta, a tym samym nie mogą sprzedawać i promować innych konkurencyjnych produktów) sami zorganizujemy podobne spotkanie/szkolenie, aby móc zaprezentować produkt szerszemu gronu użytkowników; aby każdy mógł dotknąć, obejrzeć, zobaczyć jak działa, przetestować...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasiab
Aktywista
gg: 15845737
Kontakt:

Post autor: kasiab » sob 29 cze, 2013 22:14

szkoda tylko ze tez jest taka droga....... :-(
Mama Jasia z CF 29.07.2009-3849+10kbC>T i Fd508/- 28.06.2007
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » wt 02 lip, 2013 09:02

Witam

Zdajemy sobie sprawę że cena nie jest niska ale i tak jest troszkę taniej niż w przypadku Vesta z Hill-Roma. Cena jest uzależniona od producenta a że jest to wielki koncern trudno jest z nimi cokolwiek wynegocjować.

Pozdrawiam
Maciej Tomaszek

Zapraszam również na naszą stronę na Facebooku https://www.facebook.com/smartvest.eu
już niedługo zaczynamy pierwsze testy

delicja
Aktywista
gg: 47365

Post autor: delicja » pt 05 lip, 2013 11:30

Ale jaki monopol? Przecież wszyscy wiedzą, że już były dwie kamizelki, a ta smart jest trzecia. Kamizelka vibravest jest o 10 tyś zł tańsza. Dzwoniłam do tej firmy od smarta ale pani nie znała ceny, a pan przedstawiciel nie odbiera komórki więc się z ceną nie wypowiem :( Z chęcią przetestujemy smarta ale jeśli różni się tylko rurami i pierdołkami nieistotnymi dla procesu leczenia to po co kolejny produkt... nie wiem. Na razie staramy się o kasę na vibra vest, bo zalet dla nas o wiele więcej i cena baaardzo sensowna... zobaczymy w takim razie w Krakowie czym się wszystkie 3 różnią od siebie.

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » pt 05 lip, 2013 18:53

delicja pisze:Ale jaki monopol? Przecież wszyscy wiedzą, że już były dwie kamizelki, a ta smart jest trzecia. Kamizelka vibravest jest o 10 tyś zł tańsza. Dzwoniłam do tej firmy od smarta ale pani nie znała ceny, a pan przedstawiciel nie odbiera komórki więc się z ceną nie wypowiem :( Z chęcią przetestujemy smarta ale jeśli różni się tylko rurami i pierdołkami nieistotnymi dla procesu leczenia to po co kolejny produkt... nie wiem. Na razie staramy się o kasę na vibra vest, bo zalet dla nas o wiele więcej i cena baaardzo sensowna... zobaczymy w takim razie w Krakowie czym się wszystkie 3 różnią od siebie.
Witam
Jeżeli potrzebuje Pani kamizelki do masażu to vibravest jak najbardziej do tego służy. Można jednak osiągnąć ten sam efekt w trochę inny i dużo tańszy sposób, np. wkładając kilka wibrujących przedmiotów w jakąkolwiek kamizelkę. Innymi słowy, vibravest ma się do dwóch pozostałych kamizelek jak "picie w Szczawnicy do sikania w piwnicy" kropka. W kamizelkach SMART VEST/ THE VEST chodzi jednak o wspierania terapii opartej o oscylację ścian klatki piersiowej o wysokiej częstotliwości ucisku (HFCWO).
Jest to tak samo wydajne oraz równie skuteczne w przypadku stosowania systemów wyposażonych w pojedynczą jak i podwójną rurę powietrzną, co więcej oba te systemy oceniane są jako równorzędne.
Producent systemu Smart Vest jest natomiast zdania, że kamizelka oscylacyjna wyposażona w jedną rurą ma przewagę nad tymi z dwoma durami, jako że upraszcza procedurę dostarczania impulsów powietrza do oscylacji klatki piersiowej oraz oczyszczania płuc. Ruchy pulsacyjne przekazywane są od dołu kamizelki ku górze oraz na boki z dużą częstotliwością i siłą, a przy tym płynnie, w sposób cyrkulacyjny, wytwarzając powierzchnię ucisku o zakresie 360 stopni i powodując równoczesny ucisk klatki piersiowej, boków oraz wszystkich płatów płuc. System wykorzystujący pojedynczą rurę do napełniania kamizelki jest mniej uciążliwy i mniej skomplikowany dla pacjenta, a przez to bardziej komfortowy w codziennym użytkowaniu. Ponadto produkt firmy Elektromed wyposażony jest w dużo dłuższą rurę, niż konkurencyjne produkty, dzięki czemu pozwala pacjentowi na większą swobodę ruchu podczas terapii.
Niby takie "nieistotne pierdołki" ale mają jednak duże znaczenie w codziennym użytkowaniu :)
Więcej różnic (pierdołek lub też nie) można znaleźć na stronie Smarta na facebooku

Jeżeli to Pani dzwoniła dziś do biura to wystarczyło podać swój numer telefonu a na pewno bym do Pani oddzwonił. Kilka osób z tego forum w ten właśnie sposób się ze mną skontaktowało. Można również podać swój adres e-mail i poprosić o sporządzenie oferty cenowej.

Z wyrazami szacunku
Maciej Tomaszek
515240201

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » pt 05 lip, 2013 20:29

Mam jeszcze jedno pytanie co do vibro? jak to czyścić?
Wspomniała pani że testowała to urządzenie czy mogę prosić w takim razie o odpowiedź. Fakt można zastosować powierzchowną dezynfekcję jakimś środkiem ale to zawsze będzie tylko powierzchowna dezynfekcja jak dla mnie. Wewnątrz materiału zawsze będą się rozwijały grzyby a dla bakterii i wirusów będzie to wręcz inkubator. Dla porównania proszę sobie wyobrazić nieszczelny materac piankowy na oddziale szpitalnym np. OIOM co z tego że Pani zdezynfekuje go powierzchownie płynem. Pianka w takim materacu to jest wylęgarnia wszystkiego co może zagrażać nawet życiu. Dlatego mamy tak duży odsetek zakażeń szpitalnych.

delicja
Aktywista

Post autor: delicja » wt 09 lip, 2013 20:06

Żałosne! To chyba nie jest miejsce dla PHandlowych... Sam pan pisał panie macieju t., że nie wdaje się w dyskusje cyt: "Zabrałem tutaj głos w celu poinformowania osób zainteresowanych o możliwości wyboru, a nie wdawania się w dyskusje z konkurencją (Wypowiedź osoby, która nagle dołączyła do forum, jak pojawił się temat konkurencji dla Vesta nie wymaga komentarza.)"...

Sugeruję delikatnie (!) zmianę sposobu rozmowy z nami, a może nawet wyprowadzkę. Takie dyskusje konkurencji proszę prowadzić z konkurencją a nie z nami. Łagodnie mówiąc: wkurzające podejście i nieprawdziwe wypowiedzi jednostronnego sprzedawcy oraz sporo arogancji... kiepsko to wróży...

Nie rozmawia pan z idiotami co zobaczyli pierwszy raz kamizelke i nic nie wiedzą o zakażeniach, ale ani przez moment nie widzę potrzeby pana do czegokolwiek przekonywać. Nie za miło się po takich wypowiedziach o sikaniu tu robi, proszę więc oceny produktów pozostawić nam i lekarzom...

No i proszę zaglądnąć w swój materac...

Bez wyrazów
Mama

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » wt 16 lip, 2013 21:48

[quote="delicja"]Żałosne! To chyba nie jest miejsce dla PHandlowych... Sam pan pisał panie macieju t., że nie wdaje się w dyskusje cyt: "Zabrałem tutaj głos w celu poinformowania osób zainteresowanych o możliwości wyboru, a nie wdawania się w dyskusje z konkurencją (Wypowiedź osoby, która nagle dołączyła do forum, jak pojawił się temat konkurencji dla Vesta nie wymaga komentarza.)"...

Sugeruję delikatnie (!) zmianę sposobu rozmowy z nami, a może nawet wyprowadzkę. Takie dyskusje konkurencji proszę prowadzić z konkurencją a nie z nami. Łagodnie mówiąc: wkurzające podejście i nieprawdziwe wypowiedzi jednostronnego sprzedawcy oraz sporo arogancji... kiepsko to wróży...

Nie rozmawia pan z idiotami co zobaczyli pierwszy raz kamizelke i nic nie wiedzą o zakażeniach, ale ani przez moment nie widzę potrzeby pana do czegokolwiek przekonywać. Nie za miło się po takich wypowiedziach o sikaniu tu robi, proszę więc oceny produktów pozostawić nam i lekarzom...

No i proszę zaglądnąć w swój materac...

Witam
po pierwsze staram sie prowadzić merytoryczną dyskusję opartą o argumenty. Tak się składa że mam świadomość z kim rozmawiam na tym forum. od 8 lat przez kilka godzin dziennie 5 dni w tygodniu mam okazję rozmawiać z lekarzami oraz pielęgniarkami na oddziałach i właśnie dlatego uważam że trzeba czasami nazywać rzeczy po imieniu. Temat zakażeń szpitalnych jest bardzo poważny a problem z materacami na oddziałach był tylko moim przykładem więc nie rozumiem co cię tak irytuje? jeżeli masz jakieś inne zdanie na temat dezynfekcji ewentualnie doświadczenie z tym związane proszę odpowiedz na moje pytanie podziel sie swoim doświadczeniem a nie atakuj mnie z tego powodu na forum.
Co do kamizelki vibro w dalszym ciągu podtrzymuję to co już wcześniej napisałem!!!
Widzisz ja nie podszywam się tutaj ani pod mame ani pod tate przedstawiłem się już na samym początku z imienia i nazwiska. Mam pełną świadomość kim są osoby na tym forum i biorę pełną odpowiedzialność za informację które podaję więc prosze Cię bardzo nie zarzucaj mi że rozpowszechniam nieprawdziwe informacje a jeśli już to podaj konkretny przykład.

Mimo wszystko
z wyrazami szacunku

Pozdrawiam Maciej Tomaszek

PS JUTRO TESTY W POZNANIU!!!! :) relacja z jutrzejszego dnia na naszym FACEBOOKU

delicja
Aktywista

Post autor: delicja » śr 31 lip, 2013 09:32

Bez komentarza. Kompletnie nie na temat ta ostatnia Pana wypowiedź, ale nic to... Szkoda czasu...

danula
Aktywista
gg: 6226887

Post autor: danula » śr 31 lip, 2013 11:31

[quote="Maciej Tomaszek
PS JUTRO TESTY W POZNANIU!!!! :) relacja z jutrzejszego dnia na naszym FACEBOOKU[/quote]

I jak po badaniach? A testy to chlorki?
i na jakim naszym Facebooku?

danula
Aktywista
gg: 6226887

Post autor: danula » śr 31 lip, 2013 11:33

Teraz wiem,że ważny jest serwis ale i na jaki czas jest gwarancja? Gdzie można dokonać naprawy i właśnie skuteczność

Marcin Mar
gg: 1421028

Post autor: Marcin Mar » czw 08 sie, 2013 23:39

Tak to jest jak za sprzedaż zabierają się ludzie bez chęci pomagania, li tylko aby zarobić.
I gratuluję formy na TY do ewentualnych klientów.

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » wt 24 wrz, 2013 10:20

Witam

Została ustalona cena dla klienta indywidualnego

26 460,00 brutto

Cena uzależniona jest od kursu walut i może ulec zmianie

Pozdrawiam

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » wt 17 gru, 2013 09:03

danula pisze:Teraz wiem,że ważny jest serwis ale i na jaki czas jest gwarancja? Gdzie można dokonać naprawy i właśnie skuteczność
Witam ponownie,
co do ewentualnego serwisu nasza firma gwarantuje sprzęt zastępczy na czas naprawy z doświadczenia wiem że naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne się zdarzają.
Marcin Mar pisze:Tak to jest jak za sprzedaż zabierają się ludzie bez chęci pomagania, li tylko aby zarobić.
I gratuluję formy na TY do ewentualnych klientów.
Panie Marcinie rozumiem Pańskie rozgoryczenie w związku z tym iż nie został Pan dystrybutorem Smart Vesta ale trzeba czasem pogodzić się z porażką. Miał Pan przecież możliwość wykazania się chęcią pomocy innym podczas pracy w Richtermedzie. Jak wy pomagaliście to chyba wszyscy pamiętają a Ci którzy kontaktowali się z nami wiedzą że nie jesteśmy nastawieni wyłącznie na zysk. Spodziewam się teraz jaka będzie Pańska odpowiedź ale bycie anonimową postacią na forum ułatwia Panu pokazywanie innej rzeczywistości.

Pozdrawiam

maga
Aktywista
gg: 6148172
Kontakt:

Post autor: maga » wt 17 gru, 2013 22:15

Od razu mówię, że nie czytałam całości :)

Ale na warsztatach Matio miałam na sobie vibravest i powiem, że uważam, że jest fajna. To co robi ta kamizelka przypomina drenaż ręczny. Mimo iż jestem zdrowa, prowokowało mnie to do kaszlu.
Córka używa The vest, która ma zupełnie inne działanie niż vibro, bo hmm uciska klatkę po całości, vibro, najpierw wibruje, a potem puka od dołu ku górze, tak jak opukuje się w drenażu ręcznym, każdy segment oddzielnie.

Nie wiem jak skuteczność przy dłuższym stosowaniu, ale przy takim krótkim użyciu, mi się podobało jej działanie. Nie wiem, czy firma wypożycza to na testy, ale jak ktoś stoi przed dylematem zakupu, warto przetestować obie a dopiero potem podjąć decyzję.

Smart Vest, nie widziałam, więc się nie wypowiem.
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

AleksandraKaczynska
Aktywista
Kontakt:

Post autor: AleksandraKaczynska » śr 18 gru, 2013 06:46

yeż rozpatruje kupno The VEStT.... ale na razie nas nie stać. Daj znać jak u was się sprawdza...Asia ma już 122 cm i zaczynamy zbierać.
Mama Joanny 2007 / cf i Zuzanny 2010 / zdrowa
http://asik-ak.blogspot.com/

Maciej Tomaszek
Kontakt:

Post autor: Maciej Tomaszek » czw 03 mar, 2016 10:30

Witam. Posiadamy do sprzedania kompletny system oczyszczania dróg oddechowych Smart Vest amerykańskiego producenta Electromed.
System posiada 6 kamizelek od najmniejszej do najwiekszej podaję link gdzie mozna obejrzeć zdjęcia.

Cena 20 000 zł

http://olx.pl/oferta/mukowiscydoza-smar ... ejtVn.html

Awatar użytkownika
granatowypolak
gg: 9999
Kontakt:

Post autor: granatowypolak » śr 16 mar, 2016 13:40

Jest możliwość wzięcia dofinansowania do tego sprzętu?
Ogólnie jakieś ulgi, 20 000 PLN nie chodzi piechotą a jest to niezbędne dla mojego dziecka...

ODPOWIEDZ