Inhalator Pari Boy Mobile S

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
Awatar użytkownika
justyspp
gg: 1000

Inhalator Pari Boy Mobile S

Post autor: justyspp » pt 02 sty, 2015 20:09

Witam,
Mam dość duży problem z Pari Boy'em Mobile S. Mam go od ponad 2 lat, gwarancja przestała obowiązywać. Od jakiegoś czasu ciśnienie bardzo spadło. W związku z tym udałam się do serwisu i tam usłyszałam, że nic nie mogą zrobić, bo inhalator jest klejony i nie można go otworzyć do naprawy. Podobne spadki ciśnienia miałam w Pari Turbo Boy'u, ale wystarczała wymiana uszczelki raz na rok, z tym nie było problemu.
Czy ktoś miał może już podobny problem? Może orientuje się co zrobić, ewentualnie kto mógłby pomóc w takiej sytuacji. Jeżeli w serwisie mówią, że nie naprawią, bo muszą rozkleić i mogę go równie dobrze wyrzucić to może spróbować i tak go otworzyć i wymienić co trzeba?

p.s. nigdy w serwisie nie pytałam przy wymianie tej całej uszczelki, ale może ktoś się orientuje w tym? czy podobnie można by było zrobić przy tym inhalatorze skoro jest ten sam problem?

danula
Aktywista
gg: 6226887

Re: Inhalator Pari Boy Mobile S

Post autor: danula » ndz 04 sty, 2015 20:28

A gdzie mieści się ten serwis?

Awatar użytkownika
justyspp
gg: 1000

Re: Inhalator Pari Boy Mobile S

Post autor: justyspp » ndz 04 sty, 2015 21:20

W Warszawie. Ma to jakieś znaczenie?