Wielka prośba o wypełnienie ankiety (chorzy dorośli)

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Izabela
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wielka prośba o wypełnienie ankiety (chorzy dorośli)

Post autor: Izabela » sob 15 sie, 2015 15:42

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Proszę o poświęcenie chwili i pomocy przy napisaniu pracy magisterskiej. Jestem studentką ostatniego roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu jak i również aktywną zawodowo fizjoterapeutką. Badam stan wiedzy u chorych dorosłych na mukowiscydozę i zależy mi bardzo, by zebrać jak najwięcej danych. Byłabym bardzo bardzo wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję.

Poniżej link do ankiety ( ankieta jest w 100% anonimowa):

https://docs.google.com/forms/d/1Lg5lgi ... =send_form

Awatar użytkownika
Izabela
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Wielka prośba o wypełnienie ankiety (chorzy dorośli)

Post autor: Izabela » ndz 16 sie, 2015 10:27

Awatar użytkownika
Izabela

Post autor: Izabela » ndz 16 sie, 2015 10:28

[quote="Izabela"]Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Proszę o poświęcenie chwili i pomocy przy napisaniu pracy magisterskiej. Jestem studentką ostatniego roku Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu jak i również aktywną zawodowo fizjoterapeutką. Badam stan wiedzy u chorych dorosłych na mukowiscydozę i zależy mi bardzo, by zebrać jak najwięcej danych. Byłabym bardzo bardzo wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję.

Poniżej link do ankiety ( ankieta jest w 100% anonimowa):

https://docs.google.com/forms/d/1Lg5lgi ... o/viewform

helfajer
Aktywista
gg: 10972162
Kontakt:

Post autor: helfajer » pt 02 paź, 2015 07:16

* Czy pytanie nr 24 jest na pewno dobrze skonstruowane?
* Pytania 30 i 31 są niepełne, bo nie wiadomo kim jest drugi rodzic - chory, nosiciel, zdrowy?
Mukowiscydoza jest jak alkohol ... Ja ją w twarz ... Ona mnie na ziemię. Ale codziennie rano wstaję i leję ją dalej!

3 x "A" - Agitacja, Agitacja i jeszcze raz Agitacja - http://www.muko.smolarnia.org

ODPOWIEDZ