Jaki termometr dla dziecka

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Mizerykordia
gg: 5622416
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jaki termometr dla dziecka

Post autor: Mizerykordia » wt 16 lut, 2016 13:59

Witam. Chciałam się zapytać czy są mamusie co ostatnio kupiły termometr w biedronce elektroniczny za 79 zł? Nie pamiętam marki, ale kolor taki niebieski. Właśnie zastanawiam się nad tym termometrem ale opinie co słyszę nie są za dobre. Upatrzyłam sobie na stronie Geratherm model non contact z tym, że on kosztuje 139 zł. Jest niemieckiej marki, więc zapewne będzie lepszy, jest też testowany klinicznie i polecany przez pielęgniarki i w tym momencie nie wiem co zrobić. Ta różnica cenowa jest spora, ale różnica w jakości też na pewno jest.

Awatar użytkownika
piotr090980
gg: 121212
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaki termometr dla dziecka

Post autor: piotr090980 » śr 18 maja, 2016 16:04

Tak ja kupiłeś siostrzeńcowi ten termometr z biedronki wszystko ok.

Awatar użytkownika
kalarepa150
gg: 44444444

Post autor: kalarepa150 » czw 07 lip, 2016 15:33

biedronkowe termometry są jak najbardziej wskazane, czy z biedronki czy z apteki wszystko to samo.

Awatar użytkownika
krecik
gg: 100000

Post autor: krecik » wt 19 wrz, 2017 12:29

Jeśli masz małe dziecko, polecam zainwestować w termometr bezdotykowy. Taki do przykładania do czoła lub ucha. Jeśli dziecko jest starsze i można mu dać termometr pod pachę, to taki zwykły wystarczy.
Ja kupiłem kilka lat temu elektroniczny, bezdotykowy i służy do tej pory. Dwa razy wymieniałem tylko baterie, działa bez zarzutu. Także warto zapłacić raz i korzystać przez lata.

ODPOWIEDZ