Rehabilitacja

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
ele.meller
Aktywista

Rehabilitacja

Post autor: ele.meller » sob 12 sty, 2008 18:05

Chce zakupic Wojtkowi sprzet do cwiczen,ma 17 lat.Mam pytanie jaki nalerzy zakupic aby był stabilny ? np. atlas.Przegladałam w allegro ale tam wiele jest a ja sie na tym nieznam.Potrzebuje i stół do drenazu ,który miałby słuzyc aby była mozliwosc na podwieszki i tu terz jest wiele ofert.Chciałabym aby wypowiedziały sie osoby,które to mogłyby mi opisac dane.marzy mu sie siłownia puki co to cwiczy na bardzo niebezpiecznym sprzecie pret i cegły jakies koła od samochodu i konbinuje.wazne dla mnie jest to aby z tego sprzetu korzystali i inni. :czytaj:
-oczekuje na opisy
-pozdrawiam
-Ela

Rafał P
Kontakt:

Post autor: Rafał P » sob 19 sty, 2008 14:26

Witam
Powinna Pani posiadac: stól do drenazu, aparaty do oczyczczania drzewa oskrzelowego medex 3D i urzadzenia do treningu mięśni oddechowych threshold imt lub pep. Polecam, także kurs w szkole dla chorych na choroby układu oddechowego w Polskim Towarzystwie Zwalczania Chorób Alergicznych Oddział w Katowicach,Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu. Jesli miałaby Pani pytania moj nr tel: 608-594-353 Rafał Piliński
adres strony int:
http://artromot.com.pl/
Pozdarwiam.
rp

ODPOWIEDZ