turnusy rehabilitacyjne

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
magdahal4
Aktywista

turnusy rehabilitacyjne

Post autor: magdahal4 » wt 15 sty, 2008 15:08

Witam wszystkich.
Chciałam zapytać gdzie jeździcie z dziećmi na turnusy reh. Mam 2 chorych dzieci 1 i 4 latkę i chciałam pojechać gdzieś, gdzie starsza będzie mogła poćwiczyć nowe techniki oddechowe (m.inn. na cornecie). Rabka w tym roku odpada, najbliżej mam Karpacz ale tam dosyć drogo, bo muszę mieć jeszcze jednego opiekuna do dzieci. Może ktoś był w jakimś fajnym i fachowym miejscu (nie tylko na "wczasach")? Z góry dziękuję za podpowiedzi. Magda

asia325
Aktywista
Kontakt:

Post autor: asia325 » wt 15 sty, 2008 17:03

Dołączam do pytania ...

dramu
Aktywista

Post autor: dramu » wt 15 sty, 2008 19:10

Też jestem w temacie ale chciałam wyjechać z córką lat 7 nad morze. Fajna oferta jest w Jarosławcu , wiele atrakcji dla dzieci.Szukałam jednak coś tańszego bo turnus na 2 tygodnie kosztuje chyba ok.1300, dopłata do dziecka ok.700zł na mnie chyba 470 zł. Ogólnie moja sytuacja obecnie nie wygląda dobrze a wiadomo,że pieniążki dodatkowe trzeba mieć i te 2 tys. się straci a to dużo kasy. Najtańsze oferty poza sezonem ale nie nad morzem, no i na razie zrezygnowałam

ODPOWIEDZ