Proszę o pomoc

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
vicon

Proszę o pomoc

Post autor: vicon » czw 07 gru, 2006 15:12

Witam :)) Czy ktoś wie może gdzie osoba chora na mukowiscydozę (pełnoletnia !!) może uzyskać dofinansowanie do zakupu laptopa ??
Mój mąż ma stwierdzoną niezdolność do pracy i faktycznie jego stan zdrowia na to nie pozwala. Ja właśnie straciłam pracę :cry: Utrzymujemy się z renty socjalnej i zasiłku pielęgnacyjnego. Mąż miałby możliwość podjęcia lekkiej pracy w domu, ale jest mu do tego potrzebny przenośny komputer. Niestety w chwili obecnej nie stać nas na taki wydatek. Stąd moje pytanie.
PCPR odmówił nam pomocy ponieważ jak nam powiedziano mąż musiałby mieć dodatkowo niedowałd rąk :cry: Według nich cf to niewystarczający powód do otrzymania pomocy :-(

Paweł
Site Admin

Post autor: Paweł » czw 07 gru, 2006 20:08

Witam, proponuję najprostsze wyjście na naszej stronie głównej jest zamieszczony bezpłatny informacyjny telefon do PFRON. Tam bez wątpienia odpowiedzą na Twoje pytanie. PCPR otrzymuje pieniądze od FRON dlatego pytaj u źródeł , w PFRON-ie znają CF i z pewnością poinstruują PCPR o niepełnosprawności w CF . W razie problemów zadzwoń do Fundacji. Pozdrawiam

Paweł Wójtowicz
:)) :)

vicon

Post autor: vicon » czw 07 gru, 2006 21:38

Dziękuję za odpowiedź. Jutro zadzwonię pod podany numer :)

Paweł
Site Admin

Post autor: Paweł » czw 07 gru, 2006 21:40

Od tego jesteśmy :))

ODPOWIEDZ