Inhalator

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
sylwiastep

Inhalator

Post autor: sylwiastep » śr 06 sie, 2008 17:52

Witam,
Przeczytalam starsze watki na temat inhalatorow, jednak nie znalazlam odpowiedzi na moje pytania...
Prosze o pomoc.
Wybieram inhalator. Ola ma 2 lata (skonczyla w maju).

1. Czy nadaje sie dla niej inhalator Pari boy SX? Na stronie pisze, ze od 4 roku zycia, ale dlaczego?
2. Widze na zdjeciu ustnik. Ola nie bedzie umiala z niego korzystac, potrzebna jest maseczka. Czy do Pari boy SX sa maseczki?
3. Jedyne Pari dla dzieci to Pari JuniorBoy S i Pari JuniorBoy N. Jaka jest pomiedzy nimi roznica? Ktory jest lepszy?

Dziekuje bardzo za ewentualne odpowiedzi.

ford

Re: Inhalator

Post autor: ford » ndz 08 mar, 2009 02:41

sylwiastep pisze:Witam,
Przeczytalam starsze watki na temat inhalatorow, jednak nie znalazlam odpowiedzi na moje pytania...
Prosze o pomoc.
Wybieram inhalator. Ola ma 2 lata (skonczyla w maju).

1. Czy nadaje sie dla niej inhalator Pari boy SX? Na stronie pisze, ze od 4 roku zycia, ale dlaczego?
2. Widze na zdjeciu ustnik. Ola nie bedzie umiala z niego korzystac, potrzebna jest maseczka. Czy do Pari boy SX sa maseczki?
3. Jedyne Pari dla dzieci to Pari JuniorBoy S i Pari JuniorBoy N. Jaka jest pomiedzy nimi roznica? Ktory jest lepszy?

Dziekuje bardzo za ewentualne odpowiedzi.
Moje dziecko ( 2 LATA ) inhaluje się przez Pari BoyS
Zobacz opis na stronie dystrybutora
http://hwg.pl/i/pl/pari_juniorboy_s.html
Kupiłem go właśnie tam, wysyłają za swój koszt i refundują
JuniorBoy N chyba ma inny nebulizator z tego co widzę. Najlepiej zadzwoń do tej firmy, lub napisz maila - tam ci wszystko wytłumaczą
pozdrawiam
ford

ODPOWIEDZ