proszę poradżcie coś....

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
dramu
Aktywista

Re: proszę poradżcie coś....

Post autor: dramu » pn 21 gru, 2009 07:15

Teraz mysle,że może ten wiek 5 lat jest przełomowy. Na szkoleniach mówiono ,ze jest więcej wydzielinki niż we wczesnych latach dzieciństwa , no i moja załapała też pseudomonasa.
Do szkoły puszczam tylko teraz się wystraszyłam bo kilka dzieci jest chorych z gorączką. Trzy dni to nie tak długo, zobaczymy jak będzie w szkole po świętach, czyli 4 stycznia
Mama dwóch mukolinków córki lat 11,5 i synka - 1,5 roczku
i zdrowego synka - 6 latka

Aga74
Aktywista

Post autor: Aga74 » śr 24 lut, 2010 21:41

wydaje mi sie ,że jak jest jedno dziecko mukolinkiem to jest lepiej ,niż tak ja mam ich dwoje i wiecie jak syn przyniosł ze szkoły jakieś bakterie kilka dni i córka łapała i tak było w koło wojtek.Syn uczulony na niektóre antybiotyki a córka również i jak przyszło do ich leczenia to albo uczuleni albo nie działają.I to był problem.a syn ma 9 lat a córka 1rok i 3 miesiace.
Czasem pisze też mój mąż Tomasz

Awatar użytkownika
kasiab
Aktywista
Kontakt:

Post autor: kasiab » ndz 07 mar, 2010 21:36

kurczze Agusia ciezko masz, brdzo ciezko, jak sobie radzisz?
Masz jakas rodzine zeby ktos Ci pomogl?
Ja mam plan, ze jak mi Ango starsza na cos zachoruje to ja wysle do mamy zeby wyzdrowiala i dopiero wezme ja do domu, zeby mi Jasia nie zarazila.
Teraz wlasnie on zachorowala na zapalenie gardla i 3 dni potem Jasio :zniesmaczony: dramat!
Mama Jasia z CF 29.07.2009-3849+10kbC>T i Fd508/- 28.06.2007
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ