Przeleczenie

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
Gość

Przeleczenie

Post autor: Gość » pt 04 mar, 2005 14:10

Mam takie pytanie - co sądzicie o przeleczeniach na oddziale? Mam chorą córeczkę i tak naprawdę to nie wiem co mam o tym myśleć - z jednej strony zagrożenia np. ps. aeruginosa a z drugiej - podratowanie płucek.
Pozdrawiam
Magda

Julianka

Post autor: Julianka » ndz 06 mar, 2005 21:38

Wydaje mi się,ze powinnaś najpierw dowiedziec sie jakie warunki sanitarne panują w ośrodkach specjalizujących sie w leczeniu Mukowiscydozy...po uzyskaniu informacji na temat tego typu oddziałów, sama zadecydujesz i wybierzesz najlepsze z możliwych wyjśc z tej sytuacji.Osobiscie polecam IMiDZ w Warszawie.Jeżeli jednak Twoje dziecko nie ma jeszcze niepokojących objawów,które wymagałyby jakiejkolwiek hospitalizacji,myśle,ze powinnas uważac na osoby zakażone własnie Pseudomonasem aeruginosą,ograniczając takie kontakty do minimum.A więc najpierw zastanów się czy Twoje dziecko na pewno potrzebuje hospitalizacji a potem zbadaj teren... :spoko: Pozdrawiam Was cieplutko.

jenny

Post autor: jenny » wt 10 maja, 2005 10:58

uwazam, ze w pewnym momencie te "przeleczenia" sa naprawde koniecznie. daja naprawde duzo. ale wiadomo ze trzeba wybierac madrze. moze Twoje dziecko tego nie potrzebuje poki co.

ODPOWIEDZ