LECZENIE ZA GRANICĄ-SZWECJA

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
Lana868
gg: 4354247
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LECZENIE ZA GRANICĄ-SZWECJA

Post autor: Lana868 » czw 27 lut, 2014 13:02

Kasiab, leki w niemczech sa za darmo tak samo sprzęt...moze Eliza pisala do osoby nieubezpieczonej albo mieszkajacej w Polsce...

Awatar użytkownika
Eliza
gg: 10000
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Eliza » pt 28 lut, 2014 22:20

Jeżeli chodzi o leki dla dzieci w Niemczech wszystkie są bezpłatne do 18 r życia,ale jeżeli ktoś chce leczyć dziecko w Niemczech prywatnie to musi się przygotować np.na Tobramecynę ,lub Cayston .A te kosztują prywatnie nie na ubezpieczenie 3000 euro każdy.

Awatar użytkownika
radomil
gg: 56245

Post autor: radomil » śr 05 mar, 2014 11:51

Jak sytuacja wygląda w Anglii ? Orientuje się ktoś ? Chcemy tam zamieszkać z dzieckiem i teraz pytanie czy musimy mieć obywatelstwo żeby korzystać z opieki zdrowotnej ? Czy wystarczy prywatnie się tam ubezpieczyć ? Jeszcze jedna sprawa ile by to kosztowało prywatnie ? Z góry dzięki za pomoc.
"Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem polecam krzesełka dźwigowe" -Albert Einstein

ODPOWIEDZ