Szwajcaria

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kasiab
Aktywista
gg: 15845737
Kontakt:

Szwajcaria

Post autor: kasiab » wt 25 lut, 2014 22:17

Witajcie!
czy ktoś leczy się w Szwajcarii lub ma jakies informacje o osrodkach i pomocy społecznej w tym kraju? czy sa jakies dodatki na dziecko tak jak w Szwecji czy UK?
dziekuje za odpowiedzi.
Mama Jasia z CF 29.07.2009-3849+10kbC>T i Fd508/- 28.06.2007
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

matju
Aktywista
gg: 1000
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Szwajcaria

Post autor: matju » pn 24 mar, 2014 22:16

kasiab pisze:Witajcie!
czy ktoś leczy się w Szwajcarii lub ma jakies informacje o osrodkach i pomocy społecznej w tym kraju? czy sa jakies dodatki na dziecko tak jak w Szwecji czy UK?
dziekuje za odpowiedzi.
Cześć. Dokładnych danych Ci nie podam ale kiedyś też dowiadywałem się o Szwajcarii. Ogólnie jak tam pracujesz to zarabiasz na tyle że stać Cię na leki i w przypadku rodziny, żeby tylko jedna osoba pracowała. Nie jest to jednak kraj socjalny i nie ma świadczeń socjalnych jak w UK czy Szwecji. Co więcej w przypadku przeprowadzki, ubezpieczyciele mogą mocno podnieść cenę ubezpieczenia zdrowotnego - więc może to być problem dla pracodawcy i pracownika. W każdym razie jak napisałem w pierwszym zdaniu, przy pracy w Szwajcarii nie ma problemów z opłaceniem wszystkiego. Można tez liczyć na pomoc fundacji.
tata trzyletniej Oli, ΔF508>ΔF508

niwde581
gg: 23523
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Szwajcaria

Post autor: niwde581 » pt 04 kwie, 2014 16:25

Szwajcaria to bardzo piękny i bogaty kraj, ja się kiedyś tam przeprowadzałem i korzystałem z usług DTS. Do tej pory żyję w Szwajcarii i służba zdrowia jest na dużym poziomie.

ODPOWIEDZ