Sterylizator - czy warto?

Jak się opekować chorymi na mukowiscydozę, jakie problemy podczas tej opieki występują, jak można sobie taką opiekę ułatwić.
Awatar użytkownika
Malwina
gg: 1234

Sterylizator - czy warto?

Post autor: Malwina » czw 11 sty, 2018 16:08

Witajcie,
Ostatnio w mojej rodzinie wykryto mukowiscydozę, a dokładniej u 2 letniego synka mojego brata. Wszyscy z rodziny pomagają jak mogą. Wiem, że ze względu na higienę i ograniczenie namnażania się bakterii i grzybów trzeba stworzyć przyjazne środowisko dla dziecka. A co ze sterylizacją nebulizatorów? Macie na to jakieś sprawdzone sposoby, które ułatwiają dezynfekcję urządzenia?

Przeglądając internet, natrafiłam na sterylizator z funkcją suszenia do butelek dla niemowląt
- Sterylizator Mamajoo
Produkt wydał mi się dość ciekawy. Duży pojemnik, no i od razu suszy oprzyrządowanie...

Myślę, czy przydał by się mojemu bratu. Nie znam się na tym za bardzo, dlatego prosiłabym o pomoc w tej kwestii...

Awatar użytkownika
MamaKrzysia

Re: Sterylizator - czy warto?

Post autor: MamaKrzysia » ndz 14 sty, 2018 23:11

Witaj. Mam 8 miesiecznego synka który choruje na mukowoscydozę . Posiadam ten sprzęt firmy mamajoo. Szczerze polecam gdyż nebulizator koniecznie trzeba wyparzać po każdej inhalacji i koniecznie wysuszyć a on posiada tą funkcje więc naprawde warto. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania pisz śmiało.
Pozdrawiam Paula.

Awatar użytkownika
Malwina
gg: 1234

Post autor: Malwina » pn 15 sty, 2018 09:26

To świetnie :) Fajnie to słyszeć. Widzę, że jest dosyć trudno dostępny na rynku. Dobrze, że udało mi się taki sprzęt znaleźć na polskiej stronie, bo widzę, że znaleźć go nie jest łatwo. Dziękuje za odpowiedź i życzę dużo zdrówka dla Krzysia!

danula
Aktywista
gg: 6226887

Post autor: danula » ndz 25 lut, 2018 00:49

teraz dostępny i w Matio i Ptwm Rabka

ODPOWIEDZ