Dziękuję za laptopa:]

Zapraszamy do dyskusji na temat klubu chorych na mukowiscydozę..
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dominika
gg: 0
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Dziękuję za laptopa:]

Post autor: dominika » śr 04 kwie, 2007 14:18

Witam:] wczoraj optrzymałam nagrodę- laptopa, za co bardzo bardzo dziękuję!!!!!!!!! Jestem bardzo szczęśliwa, że moja nagroda została zrealizowana!!! :-D jest super!!!:) Oczywiście przyślę podziękowania oraz zdjęcie z nagrodą pocztą! :-) Pozdrawiam i życzę wszytkim ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH :-) Dominika
mam pytanie?

Paweł
Site Admin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Paweł » śr 04 kwie, 2007 19:27

Witam, cieszymy się razem z tobą tym bardziej, że musiałaś TROCHĘ na niego popracować !!!!. mam nadzieję, że ten program pomógł Ci w utrzymaniu stanu zdrowia i dostatecznie cię motywował . Pozdrawiam
Paweł Wójtowicz :brawo: :-D

Awatar użytkownika
mukola
Kontakt:

hey! ja też!!

Post autor: mukola » wt 08 maja, 2007 16:27

ja też dostałam laptopa jakiś czas temu i pochwalę się, sprawuje się świetnie :) !!!!!! dizęx wszystkom dobrym ludziom :):):):) :*:*:*
"Rozmawiałam z niedoszłym denatem. Powiedział, że kiedy skoczył [z mostu], uświadomił sobie, że wszystkie jego problemy dadzą się rozwiązać, oprócz tego, że skoczył." CSI Las Vegas
Pozdrawiam i
zapraszam na www.moje-cf.blog.onet.pl

ODPOWIEDZ