Strona 1 z 1

Mam pytanko:)

: pt 20 kwie, 2007 12:25
autor: dominika
Witam :-) Piszę by upewnić się, czy podziękowania wraz ze zdjęciami dotarły pocztą??? Jeśli tak, to się cieszę :-D
Pozdrawiam, Dominika :-D

: pt 20 kwie, 2007 15:17
autor: Paweł
Witaj Dominiko,
zdjecia i podziękowanie dotarły, bardzo dziękujemy to bardzo ważne dla naszych sponsorów z którymi się rozliczamy. W najblizszym czasie planujemy zamieszczenie galerii zdjeć od naszych Life Clubowiczów na zakładce LC CF. Będzie co oglądać, a swoją drogą na taką ilość wysłanych nagród w tym kompów na Forum pokazałaś się tylko Ty. Może rozruszasz resztę laureatów !!
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję :-D , najważniejsze że zyskało na tym programie Twoje zdrowie.
Paweł Wójtowicz

JA TEŻ MAM PYTANIE!

: pn 12 sty, 2009 10:40
autor: jaga_98
W jaki sposób inni dostają te laptopy? Ja nic nie dostałam :P

Re: Mam pytanko:)

: czw 26 lut, 2009 21:06
autor: marcin ml
laptopy dostają członkowie LIFE CLUBU CF, to program motywacyjny Fundacji MATIO, do którego należy 407 klubowiczów, Fundacja obecnie pracuje między innymi nad zwiększeniem ilości klubowiczów, przepraszamy ale to jak zawsze zależy od budżetu

Re: Mam pytanko:)

: sob 11 kwie, 2009 17:57
autor: jaga_98
Aha. Rozumiem :mrgreen:

Re: Mam pytanko:)

: ndz 12 kwie, 2009 10:31
autor: ewka:)
Fundacja pracuje nad zwiększeniem liczby członków LUFE CLUB CF - ciekawe. Ja od półtora roku staram się aby córka została przyjęta do członkostwa i nic. Posyłałam mejle, nawet dostałam w jednym odpowiedz ze córka jest na liście rezerwowej do wpisania jako członek i ze pamiętaja o niej. Szkoda ze to tak długo trwa. Doceniam działalność fundacji i ciesze sie z tego że nam pomaga. Moze to zeczywiście tak długo trwa, nie znam się . Pozdrawiam. :bukiet:
Ewa Z.

Re: Mam pytanko:)

: ndz 12 kwie, 2009 14:53
autor: jaga_98
przepraszam. nie rozumiem. zapisanie sie do klubu nie jest trudne. jest to przecież klub jako profil na naszej klasie, więc o co chodzi? :-o

Re: Mam pytanko:)

: pn 13 kwie, 2009 09:25
autor: ewka:)
Powiedzieno mi że narazie nie przyjmują narazie nowych członków ponieważ fundacja poszukuje nowych sponsorów aby członkom klubu zapewnic nagrody. Więc czekałam.

Re: Mam pytanko:)

: pn 13 kwie, 2009 09:33
autor: ewka:)
Na poczte Fundaci posłałam korespondencje jaka prowadziłam w sprawie członkostwa córki LIFE CLUB CF.
Pozdrawiam goronc :mruga:

Re: Mam pytanko:)

: pn 13 kwie, 2009 20:57
autor: Paweł
Droga Ewo,
rozumem że jesteś trochę zniecierpliwiona oczekiwaniem, ale naprawdę zależy nam na pozyskaniu sponsorów do przedłużenia programu Life Club CF. Niestety kryzys jest wszechobecny i przede wszystkim dotyka tych którzy mogliby zasponsorować program.
Z Life Clubem wystartowaliśmy w 2004 roku zakładając, że będzie trwał dwa lata i obejmie grupę ok 100 osób w roku 2005 roku mieliśmy już 2005 członków i udało się znaleźć na to sponsorów do końca 2006 uzyskaliśmy jeszcze wparcie na kolejnych 200 członków i tym samym liczba uczestników wyniosła 407 osób. Niestety jak już wspomniałem kryzys jest wszechobecny dlatego też nie możemy rozszerzyć grupy uczestników programu.
Jeśli tylko nadarzy się okazja aby program mógł objąć kolejną grupę 100 osób to na pewno nie przegapimy takiej szansy, dlatego też osoby chętne wpisujemy na listę oczekujących. Zachęcamy także rodziców do wskazywania potencjalnych sponsorów, którzy byliby zainteresowani zasopnsorowaniem nagród dl Life Clubu.
Serdecznie jeszcze w klimacie świątecznym pozdrawiam