Odzywki-Dieta

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
Awatar użytkownika
Michuu999
gg: 10000

Odzywki-Dieta

Post autor: Michuu999 » wt 27 wrz, 2016 23:19

Witam :)
Mam 17 lat, od 4 miesięcy chodzę na siłownie, ponieważ pomyślałem, ze trzeba jakoś kondycje polepszyć i przybrać na masie :D I tutaj takie pytanie jakie polecacie odzywki, używałem nutridrinki ale jakoś nie wchodzi nie smakuje a zmuszać się nie będę w siebie :P Myślałem nad odzywkami dla sportówców ale zbytnio nie wiem jakie :/
Proszę o pomoc :)

AleksandraKaczynska
Aktywista
Kontakt:

Re: Odzywki-Dieta

Post autor: AleksandraKaczynska » pt 24 lut, 2017 09:22

Nie próbowała jeszcze ale nutridrinkow i firtimelu nie chce. Polecono mi to http://m.scitecnutrition.com
Mama Joanny 2007 / cf i Zuzanny 2010 / zdrowa
http://asik-ak.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Boge
gg: 1000

Post autor: Boge » śr 22 lis, 2017 10:41

To chyba lepiej zapyatć trenera na siłowni co poleca

Awatar użytkownika
mukofuko
gg: 1052

Post autor: mukofuko » wt 02 sty, 2018 15:11

Nie potrzeba żadnych odżywek, przy normalnej diecie, ze zwiększoną ilością kalorii sie powinno udać :)

Awatar użytkownika
fizjoola
gg: 1018

Post autor: fizjoola » pn 08 sty, 2018 13:40

jako osoba chora na muko musisz spożywać dużo więcej kcal niż zdrowi rówieśnicy , jeżeli chcesz zrobić masę to musisz jeść jeszcze więcej niż powinieneś. sugeruję udanie się do dietetyka,który dobrze dobierze proporcje substancji odżywczych i przyśpieszy proces dojścia do wymarzonej wagi i sylwetki. Jest kilka zasad,których musisz przestrzegać. przede wszystkim jeść dużo węglowodanów, tłuszczy, białek. białko dodatkowo powinieneś suplementować przed i po treningu . na rynku jest dużo różnych batonów oraz koktajli , sprawdzaj skład i zawartość białka w odżywkach białkowych . kreatyna faktycznie przyśpiesza robienie masy,ale może powodować też zatrzymywanie wody w organizmie w efekcie wzrost wagi będzie spowodowany zatrzymaniem wody,a nie rozrostem mięśni. jeżeli zamierzasz dużo ćwiczyć na siłowni to pamiętaj też o suplementacji witaminami ,rozciąganiem po treningu i rozgrzewką przed treningiem.

ODPOWIEDZ