Świnka morska czy kot?

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

Awatar użytkownika
Yosia
gg: 903810

Re: Świnka morska czy kot?

Post autor: Yosia » śr 28 lut, 2018 00:28

Miałam 4 świnki morskie i 3 koty i zdecydowanie kot. Przy świnkach trzeba się trochę narobić, trzeba regularnie wymieniać trociny a nawet pomimo wymiany i tak ciągle czuć specyficzny zapach. Jeżeli masz problem z snem to też nie polecam bo mają zwyczaj o 5 rano piszczeć bo głodne... Po za tym strasznie mnie wkurzał fakt, że staram się jak mogę, daję im jeść a one przede mną uciekają a nawet czasem i dziabną, zero wdzięczności! ;) Mimo wszystko są urocze ale pozostanę zdecydowanie fanem kotów. PS. nie długo spodziewam się małych!!! :)

Awatar użytkownika
michalkr
gg: 24153245

Re: Świnka morska czy kot?

Post autor: michalkr » czw 24 maja, 2018 22:04

Ja zawsze postawię na kotka. Mam w domu ukochanego Miśka. Jesteśmy przy sobie już trzy lata, zaprzyjaźniliśmy się, często śpi ze mną, uwielbia wychodzić ze mną na spacery, ale nie idzie obok mnie albo na smyczy, a po prostu siada mi na barku i tak sobie chodzimy

ODPOWIEDZ