Pomoc w diagnozie blagammmm

Jakie badania zrobić, jakie są robione, itp
Awatar użytkownika
Malwaa
gg: 10865

Pomoc w diagnozie blagammmm

Post autor: Malwaa » pt 17 sie, 2018 15:22

Prosze powiedzcie jak Wy sie dodzwaniacie do tej Warszawy.... no nasakra ja chyba dzwonie juz tysieczny raz w przeciagu miesiaca! Nie odbieraja. A ja wariuje !!!
Moja corka ma wszystkie objawy! Od praktycznie urodzenia ulewala potem kupy ze sluzem caly czas. Bez przerwy. Tylko ze zero kaszlu I przeziebiona tylko kilka razy bez kaszlu tylko katarek. a teraz ma rok I 2msc. Jako ze wracam zaraz do pracy chcialam ja przebadac. Tzn morfologia zelazo crp. I co.... anemia zelazo 29... lekarz.. I tak moze gorzkie zale ze corka ma sluz w kupie I niestrawiony pokarm w kupie. Dr tylko dala kal na posiew zrobilam to I ogolne badanie. W posiewiw nic nie wyszlo ale w ogolnym ze ma duzo resztek roslinnych. Sladowe ilosci tluszczu. Urodzila sie jako wczwsniak 2500. Teraz ma rok I 2msc wazy 10.20kg. Zawsze byla w wysokim centylu. Ale jej pierwsza kupka smolka byla bodajrze w, 4 dobie po urodzeniu. Ten sluz w kupie niestrawione kawalki anemia I jak ja lize po czole bo juz glupieje z nerwow to jest slona :,( ja oszaleje zwariuje I nie wiem co jeszcze. Chce sie dodzwonic do ten wawy na ten test a nie moge mam troche km tam I jechac na samo zapisane to porazka;,( boje sie strasznie o corke. Dr obwinia o wszystko cycka ze ja karmie to ona nie gryzie I malo je I dlatego ma anemie sluz I kawalki . Ale to nie prawda moj cyc jej nie szkodzi. Bo kupy juz nie maja sluzu od kad ostawilam suplementy zelaza.. bo to rozwalalo jej jelitka! Teraz tylko niestrawione kawalki a I nawet w badaniu ogolnym sluz nie wyszedl. Blagam Was pomozcie czy to ona ;,( ja sie zawyje!

Awatar użytkownika
Renata2502
gg: 5252520

Re: Pomoc w diagnozie blagammmm

Post autor: Renata2502 » wt 28 sie, 2018 17:32

A gdzie mieszkasz ?. Nie musisz jechać na chlorki potu aż do Warszawy od razu. Może gdzieś w Twoich okolicach jest robione. Jeśli by wyszły dwa razy pozytywnie lub nawet raz, to wtedy z tymi wynikami do lekarza rodzinnego i da skierowanie do poradni mukowiscydozy.

danula
Aktywista
gg: 6226887

Re: Pomoc w diagnozie blagammmm

Post autor: danula » sob 01 wrz, 2018 23:11

Najlepiej do Centrum Zdrowia Dziecka się zapisać
a robiłaś chlorki w pocie????

ODPOWIEDZ