Apteki internetowe

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

lisa

Apteki internetowe

Post autor: lisa » wt 23 kwie, 2019 14:43

Czy spotkaliście się z tym że mając receptę trudno ja zrealizować. W jednej aptece mają jedno drugiego nie mają. W drugiej aptece na odwrót. W trzeciej mają i to i to, ale po jednym opakowaniu, a nie tyle ile jest na recepcie. W zasadzie by zrealizować receptę latamy od apteki, w końcu zostawiamy w którejś i dzwonimy by dowiedzieć się czy już mają te leki czy jeszcze nie.

betterun

Re: Apteki internetowe

Post autor: betterun » śr 24 kwie, 2019 13:00

Trudno sie nie zgodzic z jedna rzecza .. jak technologia zmienila nasze zycie przez ostatnie kilkanascie lat. Pytanie jakie mi sie nasuwa na mysl to czy wszyscy korzystaja z tych mozliwosci na codzien. Nie ma co ukrywac ale wiekszosc z nas bardzo mocno trzyma sie swoich starych przyzwyczajen. Dla przykladu zamiast robic zakupy online ktore sa bardzo wygodne .. to wolimy tracic czas na chodzenie po sklepach, nie wspominajac juz o innych kosztach jak dojazd na miejsce. To samo tyczy sie aptek online gdzie mozemy zamowic wszystkie potrzebne leki i odebrac je w umowionym miejscu/terminie. Nie raz mi sie zdarzylo jezdzic bez sensu po kilku roznych aptekach stacjonarnych gdyz nie mieli wszystkiego co trzeba. Dzieki temu mamy takze gwarancje tego ze beda one autentyczne. Dzieje sie tak z powodu wprowadzania takich projektow jak system autentyczności leków https://www.lideo.tech/co-oferujemy/nas ... lekow.html majacy dzialac w imieniu naszego bezpieczenstwa. Ogolnie cala branza zwiazana z importowaniem lekow powinna zostac mocno uszczelniona .. taka moja prywatna opinia.

Gość

Re: Apteki internetowe

Post autor: Gość » śr 05 cze, 2019 18:11

No różnie to bywa z aptekami w Polsce. Trzeba mieć do tego cierpliwość

ODPOWIEDZ